امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۱:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97878
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پایگاه خبری «جی‌تی‌ای» که خود را منبع خبری یهودیان دنیا معرفی می‌‌کند از قول نمایندگان کنگره ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پایگاه خبری «جی‌تی‌ای» که خود را منبع خبری یهودیان دنیا معرفی می‌‌کند از قول نمایندگان کنگره مدعی شده جان کری موافقت کرده موضوع استفاده از تحریم‌های کنگره به عنوان اهرم فشار بر ایران برای توافق جامع هسته‌ای با این کشور را با باراک اوباما، رئیس جمهور کشورش مطرح کند.
پیش از این پایگاه خبری المانیتور همین خبر را منتشر کرده بود، اما ماری هارف، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با بیان اینکه موضع آقای کری تغییر نکرده این ادعاها را تکذیب کرد.
خانم هارف همچنین گفت نمایندگان کنگره چیزی که دوست دارند بشنوند را بازگو کرده‌اند.

وزیر خارجه آمریکا روز پنجشنبه با دهها نفر از نمایندگان یهودی کنگره ملاقات و با آنها درباره مسائل مختلف از جمله فرایند صلح اسرائیل ـ فلسین و درگیری‌های غزه گفت‌وگو کرد.

پایگاه جی‌تی‌ای مدعی شده این قانونگذاران در دیدار با کری از وی پرسیده‌اند آیا وی حاضر است در مخالفتش با تحریم‌های کنگره تجدید نظر کند که وی در پاسخ گفته است: «تحریم‌ها دست ما را بازتر می‌کند». وزیر خارجه آمریکا همچنین وعده داده در این مورد با کاخ سفید مشورت کند.

براد شرمن، یکی از نمایندگان جمهوری‌خواه حاضر در نشست بدون بیان جزئیات بیشتر گفته که «از ماهیت گفت‌وگوها این طور برداشت کردم که از تحریم‌های هدفمند استقبال می‌شود .»
انتهای پیام/م.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها