امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۹:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9789
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۱۹
تعداد بازدید: 124
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، «ناصر عبد العزیز»، دبیرکل حزب سوسیالیست عربی بعث امروز صبح از ترور جان به در ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، «ناصر عبد العزیز»، دبیرکل حزب سوسیالیست عربی بعث امروز صبح از ترور جان به در برد.

افراد مسلح تلاش داشتند، با منفجر کردن یک بمب در نزدیکی خودرو ناصر عبدالعزیز وی را ترور کنند که این اقدام آنها با شکست مواجه شد.

این انفجار تروریستی در خیابان «کورنیش» روی داد و موجب کشته شدن راننده دبیرکل حزب سوسیالیست عربی بعث شد.

تکذیب وقوع انفجار قوی در دمشق

منابع آگاه سوری اخبار منتشره در برخی از پایگاه‌های خبری عربی مبنی بر وقوع انفجار بزرگ و قوی در دمشق را بی‌پایه و اساس خوانده و آن را تکذیب کردند.

این منبع آگاه سوری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس تاکید کرد، باید این اخبار را هشداری پیش از وقوع برخی انفجارها به شمار آورد، همانگونه که پیشتر نیز اتفاق افتاده بود.

صبح امروز صدای تیراندازی نیروهای ارتش سوریه که با افراد مسلح در از برخی مناطق ریف دمشق درگیری شده بودند و همچنین صدای توپخانه ارتش سوریه که مراکز تجمع افراد مسلح و مقرهای آنها را هدف گرفته بود، به گوش می‌رسید.

اما موشکی که افراد میلح به منطقه الصناعة در نزدیکی منطقه البرامکة در مرکز دمشق شلیک کرده بودند، در هوا منفجر شد، بدون اینکه تلفات یا خساراتی از خود برجای گذارد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار