امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۶:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97921
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۳۱
تعداد بازدید: 117
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، علی ربیعی وزیر تعاون،‌ کار و رفاه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، علی ربیعی وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی با ارسال نامه‌ای به وزرای کار کشورهای عضو جنبش عدم تعهد، ‌خواستار محکومیت خشونت‌های بی‌حد و حصر رژیم اشغالگر صهیونیستی و واکنش مناسب وزرای کشورهای عضو جنبش عدم تعهد در برابر جنایات رژیم صهیونیستی شد.

متن پیام وزیر بدین شرح است:

"ضمن ابلاغ بهترین درودها ، با ارسال این نامه مایلم توجه شما را به حوادثی که این روزها در فلسطین اشغالی و باریکه غزه می‌گذرد جلب نمایم.

خشونت‌های بی حد و حصر رژیم اشغالگر صهیونیستی علیه غیر نظامیان و مردم بی‌دفاع، ناقض تمام معیارهای انسانی است. هیچ واژه‌ای قادر نیست عمق این جنایات را توصیف کند . زنان ، مردان پیران و کودکان بدون داشتن هیچ جرم و گناهی و بدون هیچ گونه تفاوتی مورد هدف سلاح‌های مرگبار این رژیم قراردارند. تا کنون صدها نفر از نظامیان قربانی این خشونت بی سامان شده‌اند. اثرات دیرپای این رفتار فاجعه‌آمیز به دلیل تلفات انسانی فراوان و تخریب های گسترده زیرساخت های منطقه، در آینده نیز همچنان دامن گیر مردم بی پناه غزه خواهد بود . مدیر کل سازمان بین المللی کار در گزارش سال 2014 خود به اجلاس کنفرانس بین المللی کار یاد آور شده بود که رفتارهای بی رحمانه علیه مردم غزه این منطقه را به یک جعبه باروت شبیه کرده است . به  نظر می رسد اسرائیل با جنایات فعلی خود پا را از این فراتر گذاشته و این منطقه را به یک آزمایشگاه مرگ تبدیل کرده است.

عالیجناب از جنابعالی انتظار دارم با محکوم کردن این جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم   بی دفاع غزه از هرگونه تلاش خود برای توقف آن ها فروگذار ننمایند.

فرصت را مغتنم شمرده و احترامات فائقه خود را نسبت به جنابعالی تجدید می‌نمایم.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها