امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۷:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97937
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۰۱
تعداد بازدید: 146
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فلسطین «سما»، پس از اینکه «ایمن محیی‌الدین» خبرنگار مصری شبکه آمریکایی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فلسطین «سما»، پس از اینکه «ایمن محیی‌الدین» خبرنگار مصری شبکه آمریکایی «ان‌بی‌سی» شهادت فجیع چهار کودک از یک خانواده فلسطینی در ساحل غزه در حالیکه فوتبال بازی میکردند را پوشش داد روسای شبکه فورا وی را از نوار غزه فراخواندند.

«گلن گرین والد» روزنامه نگار روزنامه انگلیسی گاردین در مطلبی فاش کرد که دلیل فراخوانی ایمن محیی‌الدین دلایل امنیتی پس از شروع عملیات نظامی در نوار غزه ذکر شده اما هنوز ساعاتی از فراخوانی وی نگذشته بود که یک خبرنگار دیگر که به زبان عربی آشنایی نداشت به منطقه اعزام شد.

رژیم صهیونیستی چند روز پیش این چهار کودک فلسطینی را در سواحل غزه با موشک هدف قرار گرفت و مدعی شد آنها را با فعالان حماس اشتباه گرفته بوده است ایمن محیی‌الدین که یکی از شاهدان این جنایت بود آن را پوشش داد و جزئیات آن را در شبکه خبری‌اش فاش کرد.

این اولین باری نیست که رژیم صهیونیستی از تسلط و نفوذ خود بر رسانه‌های جهان استفاده می‌کند تا وقایع را به نفع خود جلوه دهد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار