امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۲۰:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97961
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۳:۵۹
تعداد بازدید: 99
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، مهمترین تحولات میدانی و سیاسی سوریه در 24 ساعت گذشته را می‌توان چرایی ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، مهمترین تحولات میدانی و سیاسی سوریه در 24 ساعت گذشته را می‌توان چرایی نام بردن بشار اسد از حلب و رقه در سخنرانی خود، پیشروی ارتش سوریه تا مرکز

«مورک» حماة و کنترل کامل حزب الله بر مناطق مرزی سوریه و لبنان دانست.

چرایی نام بردن اسد از «حلب» و «رقه» در سخنرانی خود

چرا «بشار اسد» در سخنرانی که پس از ادای سوگند ریاست جمهوری ایراد کرد، از دو شهر «حلب» و «رقه» به عنوان نماد شهرهای تحت تصرف گروه‌های مسلح تروریستی که باید آزاد شوند، یاد کرد، بدون آنکه نامی از دیگر شهرهای سوریه ببرد.

سخنرانی «اسد»؛ اعلام پیروزی که سوریه مستحق آن است

سخنرانی «بشار اسد» در مراسم ادای سوگند ریاست جمهوری که چهارشنبه گذشته برگزار شد، را باید اعلام پیروزی دانست که مردم و کشور سوریه مستحق آن هستند.

ارتش سوریه کنترل گذرگاه‌های بین «فلیطه – عرسال» را در دست گرفت

یگان‌های ارتش سوریه در ادامه پاکسازی مناطق غربی سوریه و هم مرز با کشور لبنان، موفق شدند، بر گذرگاه‌های مرزی بین «فلیطه – عرسال» تسلط یابند.

پیشروی ارتش سوریه تا مرکز «مورک»/ساختمان شهرداری به کنترل ارتش درآمد

نیروهای ارتش سوریه در ادامه عملیات خود در شهرک «مورک» در ریف حماه، در مرکز سوریه موفق شدند، تا مرکز این شهرک پیشروی کنند و ساختمان شهرداری آن را به کنترل درآورند.

کنترل کامل حزب‌الله بر مناطق مرزی لبنان با سوریه

نیروهای حزب‌الله پس از چند روز درگیری با تروریست‌های تکفیری در مرز لبنان با سوریه توانستند بار دیگر کنترل این منطقه را به دست بگیرند.

ارتش سوریه کنترل یک تپه استراتژیک در مرکز «مورک» را در دست گرفت

نیروهای ارتش سوریه در ادامه عملیات آزادسازی شهرک «مورک»‌ در ریف حماه، کنترل یک تپه استراتژیک در مرکز این شهرک را در دست گرفتند.

تکذیب خبر تسلط گروه‌های مسلح بر موانع اطراف منطقه نظامی الحامدیه در ادلب

منابع میدانی سوری انتشار خبر تسلط گروه‌های مسلح تروریستی بر موانع اطراف منطقه نظامی «الحامدیه» در ریف ادلب واقع در شمال غربی سوریه در برخی پایگاه‌های خبری را تکذیب کردند.

انتهای پیام/ز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها