امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۷:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97989
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 17
به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جلسه کمیته برنامه‌ریزی پایگاه انتخاب رشته کنکور دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جلسه کمیته برنامه‌ریزی پایگاه انتخاب رشته کنکور دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی در محل اتاق شورای پرورشی آموزش و پرورش شهر تهران تشکیل شد و در ابتدای جلسه امانی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران توضیحاتی در خصوص نقش و اهمیت انتخاب رشته صحیح کنکور ارائه داد.

در ادامه این جلسه، رحمانی رئیس اداره مشاوره تربیتی تحصیلی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به فرایند انتخاب رشته در پایگاه‌های انتخاب رشته شهر تهران، گفت: امسال بیش از 70 پایگاه انتخاب رشته به تفکیک جنسیت در مناطق شهر تهران فعال خواهند شد.

وی افزود: در این پایگاه‌ها علاوه بر انتخاب رشته رایانه‌ای و الکترونیکی، مراجعین از مشاوره گروهی و مشاوره فردی نیز بهره خواهند گرفت؛ ضمن اینکه در نرم افزار مورد استفاده این پایگاه‌ها، جدیدترین اطلاعات رشته شهر‌های مؤسسات آموزش عالی کشور لحاظ شده است.

رحمانی گفت: در این پایگاه‌ها از مشاوران مجرب و زبده آموزش و پرورش شهر تهران استفاده می‌شود که آموزش‌های لازم را در خصوص انتخاب رشته دیده‌اند؛ با توجه به اینکه مشاوران مدارس با روحیات دانش‌آموزان آشنایی دارند، می‌توانند راهنمایان بهتری برای دانش‌آموزان باشند.

وی اضافه کرد: فرزندان خانواده‌های معزز شهدا، فرهنگیان، جانبازان، آزادگان و ایثارگران، و همچنین رتبه‌های یک و دو رقمی کنکور از تخفیف ویژه برخوردار خواهند بود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها