امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۹:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 97995
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 13
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید علیرضا مرندی در این نامه، مراتب اعتراض شدید فرهنگستان علوم پزشکی کشور و جامعه پزشکی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید علیرضا مرندی در این نامه، مراتب اعتراض شدید فرهنگستان علوم پزشکی کشور و جامعه پزشکی جمهوری اسلامی ایران را به جوامع بین‌المللی اعلام داشته و این حملات را ناقض حقوق بشر عنوان کرده است.
متن این نامه به شرح زیر است:
«جناب آقای گری لوییس

هماهنگ کننده محترم مقیم سازمان ملل متحد و نماینده برنامه عمران سازمان ملل متحد در جمهوری اسلامی ایران (UNDP)
سلام علیکم؛
با احترام، همان گونه که در جریان اخبار هستید در این روزهای ماه مبارک رمضان رژیم اشغالگر صهیونیستی به حمله به مردم بی دفاع فلسطین پرداخته است. سکوت مجامع بین المللی و محافل حقوق بشر در نادیده گرفتن این مظلومیت بی شرمانه در حالی است که بیش از دو سوم این قربانیان کودکان و زنان بی دفاع می باشند و حتی گروه پزشکی و امدادگران و مراکز درمانی نیز مکرراً مورد تعرض این حملات هستند. خواهشمند است اعتراض شدید فرهنگستان علوم پزشکی و جامعه پزشکی جمهوری اسلامی ایران را به جوامع بین‌المللی و از جمله سازمان ملل متحد اعلام داشته و از آنان بخواهید این اقدامات جنایتکارانه را محکوم نموده و هرچه سریع‌تر در صدد توقف آن برآیند».

انتهای پیام/                                          
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها