امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۲۰:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98003
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 21
به‌گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «اکسپتیکا»، شرکت حمل و نقل بروکسل بلژیک محدودیت‌هایی را برای رانندگان ...

به‌گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «اکسپتیکا»، شرکت حمل و نقل بروکسل بلژیک محدودیت‌هایی را برای رانندگان اتوبوس و واگن برقی مبنی بر ممانعت از الصاق پرچم و تابلوهای تبلیغاتی در دفاع از مردم غزه به اجراء گذاشته است.

بنابر این گزارش،این شرکت در تذکری فوری به کارکنان خود نسبت به رفتارهایشان در این زمینه (جانبداری از اهالی غزه) هشدار داده است.

در روزهای گذشته بسیاری از اتوبوس‌ها و واگن‌های برقی شرکت «ام‌آی‌وی‌بی» پرچم‌های فلسطین را بر خودروها و واگن‌های برقی خود نصب کرده‌اند.

این گزارش می‌افزاید، «فرانسوا لدون»، سخنگوی شرکت حمل و نقل بروکسل اعلام کرد که از اقدام‌های این چنینی و رویکردهای اعتراضی فاصله می‌گیرد.

وی در توجیه این سیاست گفت: «هرکسی حق دارد ایده خود را داشته باشد اما زمانی که لباس شرکت بر تن افراد این موسسه است، این اعمال بر خلاف مقرات رفتاری ما است  و به همین دلیل برای کارمندان خود تذکری فوری را ارسال کرده‌ایم.»

گفتنی است، این اقدام در صورتی رخ داده است که در بسیاری از شهرهای اروپا تظاهراتی ضد اسرائیلی و در حمایت از اهالی غزه صورت گرفته است.
انتهای پیام/
   
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها