امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۱:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98016
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 81
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، "محمد الصهیود" به شبکه "سومریه نیوز" عراق گفت: عراق با توطئه‌ای بزرگ مواجه است که در اتاقهای عملیات ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، "محمد الصهیود" به شبکه "سومریه نیوز" عراق گفت: عراق با توطئه‌ای بزرگ مواجه است که در اتاقهای عملیات رژیم صهیونیستی هدایت می‌شود.

وی افزود: هدف از این توطئه، تجزیه عراق و تبدیل آن به کشورهای کوچک است. الصهیود خاطرنشان کرد: این توطئه دارای جنبه‌های سیاسی، رسانه‌ای، و نظامی است که بخش نظامی آن را داعش هدایت می‌کند.

این نماینده عراقی تأکید کرد: سیاستمداران داعشی به دنبال آن هستند تا پوشش سیاسی لازم را برای گروه تروریستی داعش فراهم کنند و با حمایت از آن موفقیت نقشه‌های صهیونیستی را تضمین کنند.

الصهیود گفت: برخی سیاستمداران عراق داعشی هستند، و از شورای امنیت می‌خواهند پروازهای نظامی بر فراز شهر موصل و استانهایی که صحنه عملیات نظامی است، ممنوع کند.

الصهیود ادامه داد: آنها سرطان صهیونیسم در منطقه و ابزار اجرای توطئه‌های صهیونیستی هستند و تلاش می کنند عراق را تجزیه کنند.

الصهیود خاطرنشان کرد: سیاستمداران داعشی، بخشی از توطئه صهیونیستی هستند و آنان موصل و بعضی مناطق را به داعش تحویل داده‌اند.

"محمد اقبال طالب" نماینده ائتلاف "متحدون" دیروز از شورای امنیت سازمان ملل متحد درخواست کرد پروازهای نظامی در نینوا و استانهایی که صحنه عملیات نظامی است، ممنوع کند. وی مدعی شد که دولت عراق در حال هدف قرار دادن زیرساختها در عراق است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها