امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۰۸:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9804
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۱۹
تعداد بازدید: 106
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد، «نجم الدین کریم»، استاندار کرکوک اعلام کرد که نیروهای امنیتی عراق به همراه ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد، «نجم الدین کریم»، استاندار کرکوک اعلام کرد که نیروهای امنیتی عراق به همراه نیروی پلیس و نیروهای ضد شورش و نیروهای آسایش این کشور در عملیاتی ضد تروریستی مشترک شرکت کرده و در جریان آن دو تروریست را کشته و یک تروریست دیگر را زخمی کردند که هم اکنون در بازداشت نیروهای امنیتی عراق به سر می‌برد.

کریم با حضور در یک کنفرانس مطبوعاتی توضیح داد که نیروهای امنیتی و آسایش عراق در یک عملیات گسترده و بزرگ نظامی علیه تروریست‌هایی که خواهان ورود به شهر کرکوک بودند، با آنها درگیر شدند و فرمانده نظامی سازمان تروریستی «انصار السنه» ملقب به «ابو نصیف» را به قتل رساندند.

استاندار کرکوک با بیان اینکه سازمان تروریستی «انصار السنه» تاکنون مسئولیت شمار زیادی از عملیات‌های تروریستی و قتل و بمبگذاری در عراق را برعهده گرفته است، گفت: دومین تروریست به قتل رسیده «حسام» نام داشت و تروریست سوم که زخمی و در بازداشت نیروهای امنیتی قرار دارد، «لیث الشجیری» نام دارد و دو تروریست کشته شده در صدد بیعت با الشجیری بودند که قصد داشتند، وارد کرکوک شوند که با عملیات نیروهای امنیتی عراق مواجه شدند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار