امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۸:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98078
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۱۴
تعداد بازدید: 78
سردار سید‌محمد باقر‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار حماسه و مقاومت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: آمار تلفات جانی رژیم ...

سردار سید‌محمد باقر‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار حماسه و مقاومت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: آمار تلفات جانی رژیم صهیونیستی به تدریج بالا می‌رود و این رژیم برای مخفی ساختن تلفات و آثار مربوط به آن دچار چالش جدیدی شده است.

مشاور عالی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در امور دفاع مقدس و ترویج فرهنگ شهیدان  بیان کرد: برابر اخبار واصله رژیم صهیونیستی در صدد بر آمده است شبانه با اعزام آمبولانس‌های نظامی اجساد کشته‌شدگان را از محل بیمارستان مرکزی «برزیلا مدیکال» واقع در «اشکول» و بیمارستان مرکزی «آسوتا مدیکال» واقع در «تلاویو» به نقاط ناشناخته جدیدی در اطراف بیابان‌های این دو شهر انتقال دهد.

کارشناس تلفات انسانی جنگ از تاسیس قبرستان‌های جدید در این مناطق خبر داد و یادآور شد: رژیم صهیونیستی طی بخشنامه‌ای تمام بیمارستان‌های شهرهای فلسطین اشغالی را موظف ساخته است تا اجساد کشته‌شدگان این رژیم را تا چند روز نگهداری کنند تا با آمادگی قبلی توسط ماموران امنیتی در نقاط از پیش تعیین شده دفن شوند.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها