امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۰:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9809
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۱۹
تعداد بازدید: 180
به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، علی العریض نخست وزیر تونس امروز پنجشنبه در نشستی خبری اعلام کرد: تونس در متلاشی کردن شبکه‌های تروریستی به ...

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، علی العریض نخست وزیر تونس امروز پنجشنبه در نشستی خبری اعلام کرد: تونس در متلاشی کردن شبکه‌های تروریستی به پیشرفت‌هایی دست یافته است ما با گروه‌هایی کوچک روبه رو هستیم که اقدامات تروریستی انجام می‌دهند و با جنبش‌های تروریستی در ارتباط هستند.

وی افزود: ما به تعقیب گروه‌ها و همه افرادی که اقدامات خشونت آمیز انجام می‌دهند یا با گروه‌های تروریستی در ارتباط هستند، ادامه می‌دهیم.

العریض همچنین گفت که تعقیب یک گروه مسلح مرتبط با القاعده در مغرب عربی در کوهستان‌های الشعانبی در غرب تونس در نزدیکی مرز الجزایر که اواخر ماه آوریل آغاز شد، همچنان ادامه دارد.

العریض از تروریستی خواندن گروه انصار الشریعه خودداری کرد و گفت: انصار الشریعه یک گروه غیر قانونی است که برخی رهبران آن در اقدامات تروریستی دست دارند. من هنوز نگفته‌ام انصار الشریعه یک گروه تروریستی است. این گروه باید به سرعت بیانیه‌ای صادر و به صراحت خشونت و تروریسم را محکوم کند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها