امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۳:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98119
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۴۹
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بهرام افشارزاده درباره برنامه‌های آبی‌پوشان، قرارداد بازیکنان و مسائل مختلف آبی‌پوشان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بهرام افشارزاده درباره برنامه‌های آبی‌پوشان، قرارداد بازیکنان و مسائل مختلف آبی‌پوشان صحبت‌هایی را انجام داد که در زیر می‌خوانید:

فارس: از وقتی که به استقلال آمدید نشست خبری نداشتید.

من همیشه در دسترس هستم و به سؤالات خبرنگاران پاسخ می‌دهم، اما قرار است بعد از جشن پیراهن و قبل از آغاز لیگ، در یک کنفرانس خبری به سؤالات پاسخ بدهم.

فارس: شرایط تیم به چه صورت است؟

ما تیم را خوب بستیم و در نقاطی که ضعف داشتیم، بازیکنان را جذب کردیم. مهمترین نکته همبستگی است که بین تیم و سرمربی ایجاد شده است. قلعه‌نویی هم در ترکیه، نقاط ضعف و قوت را مشخص کرده تا با آرامش لیگ را آغاز کنیم.

فارس: بازیکن خارجی دیگری جذب نمی‌کنید؟

ما سهمیه‌مان پر شده است و دیگر نیازی به جذب بازیکن خارجی نداریم، جاسم کرار و مگویان دو بازیکن خارجی ما هستند.

فارس: عمران‌زاده هم مصدوم شده و شش هفته نمی‌تواند بازی کند، نگران نیستید؟

تمرین همین است، البته که نگران هستیم، اما کاری نمی‌توانیم انجام دهیم، باید دقت می‌کردیم، این تیم برای آمادگی به ترکیه رفته و مسابقه رسمی یا کاپ آسیا نبود که بخواهند جایزه بگیرند.

فارس: برخی از تیم‌ها رقم قرارداد بازیکنان و کادرشان را مشخص کرده‌اند، شما این کار را انجام نمی‌دهید؟

ما هم به محض اینکه رقم کادر را مشخص کردیم حتماً این کار را انجام می‌دهیم.

فارس: شایعه شده آندو تیموریان سه میلیارد قرارداد بسته؟

بی‌خود می‌گویند، خودش هم مصاحبه کرده و گفته سقف قرارداد را رعایت کرده است. تیموریان کمتر از یک میلیارد تومان گرفته است. 

فارس: گفته شده شما به بازیکنان ملی‌پوش‌تان هفت، هشت میلیارد تومان داده‌اید؟

ما از شش میلیارد اسپانسر چهار میلیارد را گرفته‌ایم، چگونه می‌توانیم هشت میلیارد به بازیکن بدهیم، از طرفی ما بدهکاری‌های قبلی هم به بازیکنان و جاهای دیگر داشتیم که آنها را پرداخت کردیم.

فارس: نمی‌خواهید اسپانسر دوم بگیرید؟

نمی‌توانیم، قرار است کارهای بازرگانی انجام دهیم و صندوق قرض‌الحسنه تأسیس کنیم. از وقتی آمدم به روابط بین‌الملل،‌ دبیرخانه و کمپ استقلال سر و سامان دادیم که همه این کارها را نه با اسپانسر که با دوستانم انجام دادم.

فارس: مطرح شده بود که بدهی استقلال ۹۰ میلیارد تومان است.در مصاحبه‌ای که با خادم داشتیم گفته بدهی استقلال بیشتر از رقم قبلی است.

متأسفانه بله، اطلاعاتی که باید دراختیار خادم می‌گذاشتند کامل نبوده، وقتی آمدم دیدم خیلی از اطلاعات به خادم نرسیده است، نمی‌خواهم از مدیران قبلی صحبت کنم، همه چیز هم با پول حل نمی‌شود، مدیریت هم مهم است، ما با صحبت با طلبکاران می‌توانیم خیلی از کارها را انجام دهیم.

فارس: در بخش بانوان تصمیمی برای تیم‌داری ندارید؟

خیلی‌ها آمده‌اند که روی رشته‌هایشان سرمایه‌گذاری کنیم اما فعلاً نمی‌توانیم، اینها پول می‌خواهد. بانوان 300، 400 میلیون بدهی از جمله بلیت هواپیما دارند، بنابراین در حال حاضر برنامه‌ای برای آنها نداریم.

انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار