امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۴:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98172
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۴۶
تعداد بازدید: 143
حملات خصمانه اسرائیل به مردم بی دفاع غزه رویداد جدیدی نیست! قصه ظلمی است که بر تن کودکان بی دفاع غزه نقش بسته اما اینکه چرا مجامع بین المللی و مدعیان ...

حملات خصمانه اسرائیل به مردم بی دفاع غزه رویداد جدیدی نیست! قصه ظلمی است که بر تن کودکان بی دفاع غزه نقش بسته اما اینکه چرا مجامع بین المللی و مدعیان حقوق بشر که به مرگ حیوانات واکنش نشان می دهند در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی در به قتل رساندن صد ها کودک بی گناه غزه سکوت کرده اند جای سوال دارد.

حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به مردم بی دفاع غزه نشان داد قصه ظالم و مظلوم هیچگاه کهنگی ندارد و در هر برهه ای از تاریخ ممکن است بزرگ ترین فجایع را رقم بزند. فجایع صورت گرفته به حدی است که از بیان آن ناتوان هستیم زیرا هیچگاه نمی توان داغ فرزند بر دل مادر و داغ یتیمی کودکان غزه را توصیف کرد!

حملات خصمانه اسرائیل به مردم بی دفاع غزه رویداد جدیدی نیست! قصه ظلمی است  که بر تن کودکان بی دفاع غزه نقش بسته اما اینکه چرا مجامع بین المللی و مدعیان حقوق بشر که به مرگ حیوانات واکنش نشان می دهند در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی در به قتل رساندن صد ها کودک بی گناه غزه سکوت کرده اند جای سوال دارد. سئوالی که باید افکار عمومی ، مجامع بین المللی و مدعیان حقوق بشر به عنوان ناظران این جنایت پاسخ دهند!

حضرت علی (ع) از تعرض به یک زن یهودی در حیطه حکومت اسلام، اظهار بی‌تابی کردند و به این معنا فرمودند که اگر کسی  در این مصیبت از غیرت بمیرد بر وی ملامتی نیست. آیا کسی صدای ضجه کودکان غزه را نمی شنود!؟

با کلیک بر" صدای کودکان غزه " می توانید پیام های خود را به عنوان مطالبه افکار عمومی برای سازمان ملل متحد ارسال کنید تا شاید دبیر کل سازمان و مسئولان بین المللی از خواب غفلت بیدار شوند و صدای کودکان غزه را بشنوند!

______

سراج24

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها