امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 24
۱۲:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98175
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۱
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دستور کار کمیسیون‌های تخصصی مجلس برای هفته جاری تعیین شد. بر این اساس کمیسیون ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دستور کار کمیسیون‌های تخصصی مجلس برای هفته جاری تعیین شد. بر این اساس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی، گزارش اولیه اقتصاد مقاومتی را جمع‌بندی خواهد کرد.

کمیسیون اجتماعی نیز روز سه‌شنبه میزبان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای پاسخگوی به سوالات آقایان، شوهانی، ثروتی و فرهنگی خواهد بود.

روز یکشنبه (امروز) کمیسیون اقتصادی، نمایندگان ناظر در هیأت امنای صندوق توسعه ملی، عضو هیأت نظارت اندوخته اسکناس و عضو شورای پول و اعتبار و نیز ناظر کارگروه ایجاد تسهیل و تسریع در صدور مجوز از دستگاه‌های اجرایی، شورای عالی آمار، هیأت واگذاری فعالیت‌ها و بنگاه‌های دولتی به بخش غیردولتی را تعیین خواهند کرد.

همچنین روز دوشنبه راهکارهای رفع موانع تولید در کشور با حضور کارآفرینان در این کمیسیون بررسی خواهد شد.

روز سه‌شنبه نیز تقاضای تحقیق و تفحص عده‌ای از نمایندگان مجلس در خصوص عملکرد بانک‌های خصوصی، دولتی و مؤسسات اعتباری بررسی خواهد شد.

کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس روز دوشنبه میزبان وزیر صنعت، معدن و تجارت برای پاسخگویی به سؤالات آقایان، نگهبان سلامی و محمد سقایی خواهد بود.

کمیسیون صنایع و معادن روز یکشنبه گزارش رئیس شورای رقابت پیرامون افزایش قیمت خودرو را استماع می‌کند.

همچنین وزیر صنعت روز سه‌شنبه پاسخگوی سؤالات: علی ایران‌پور، جبار کوچکی‌نژاد، حسن فتاحی، مؤید حسینی، علیرضا سلیمی و مهرداد بذرپاش خواهد بود.

کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی نیز روز سه‌شنبه میزبان دو وزیر نفت و نیرو خواهد بود، بر این اساس نادر قاضی‌پور و حمیدرضا عزیزی از وزیر نفت سؤالاتی خواهند پرسید. همچنین نشست مشترک وزیر نیرو با اعضای کمیسیون برگزار می‌شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها