امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 17
۰۲:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98181
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۱
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سایت بلچرریپورت در گزارشی اقدام به معرفی 100 بازیکن برتر جام جهانی برزیل کرد. در این گزارش از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سایت بلچرریپورت در گزارشی اقدام به معرفی 100 بازیکن برتر جام جهانی برزیل کرد. در این گزارش از آندرانیک تیموریان و مهرداد پولادی به عنوان دو بازیکن برتر ایران در این جمع یاد شده است.

این سایت ابتدا در مورد «آندو» نوشت آندرانیک تیموریان در مجموع دیدارها بهترین بازیکن ایران بود که به اندازه دو بازیکن در میانه‌ میدان کار کرد و جور جواد نکونام را کشید. خیلی خوب تکل زد و فاصله‌ها را در میانه میدان رعایت کرد و باعث اطمینان خاطر در فضای جلوی محدوده بازی امیرحسین صادقی شد. بهترین لحظه بازی او در بازی با آرژانتین بود که می‌کوشید جلوی حرکت لیونل مسی را بگیرد.

بلچر ریپورت سپس از مهرداد پولادی نام برد و نوشت که نمایش خیره‌کننده‌ای در جام جهانی داشت و با بازی‌های خوب خود به تیمش کمک کرد تا حداقل یک امتیاز از مسابقات بگیرد. او هر چند یک بازیکن خط میانی است اما در نقش مدافع چپ عملکرد بسیار خوبی داشت.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار