امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۸:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98191
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۵۴
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیاست‌مداران غربی در شرایطی که این روزها مردم غزه با حملات وحشیانه ارتش صهیونیستی به خاک و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیاست‌مداران غربی در شرایطی که این روزها مردم غزه با حملات وحشیانه ارتش صهیونیستی به خاک و خون کشیده می‌شوند، برای کمک به افسردگی یک «خرس» طومار امضا می‌کنند.  

به نوشته روزنامه «دیلی‌تلگراف»، بعد از اینکه تصاویر افسرده یک خرس قطبی به‌نام «آرتور» منتشر شد، او «غمگین‌ترین حیوان جهان» نام گرفت. بعد از آن بود که بیش از 200 هزار نفر با امضای درخواستی اینترنتی خواستار انتقال این خرس قطبی شدند که در شرایط «اسفناکی» در باغ‌وحشی در آرژانتین زندگی می‌کند.

بر اساس این گزارش، حامیان این درخواست اینترنتی می‌خواهند آرتور را به باغ‌وحش پارک «آسینیبوینی» در کانادا منتقل کنند. آنها از دولت آرژانتین خواستند دخالت کند تا این خرس قطبی 29 ساله بتواند «زندگی بهتری» داشته باشد و از شرایط آب و هوایی خنکتر در مرکز ویژه توانبخشی برای خرس‌های قطبی بهره ببرد.

به نوشته روزنامه دیلی‌تلگراف، «نیوت گینگریچ»، یکی از نامزدهای جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری 2012 آمریکا نیز در پیام تصویری که بر روی صفحه فیس‌بوک خود قرار داد، از مردم خواست از این کمپین حمایت کنند. وی در این پیام گفته: «اگر شما نیز مانند من حیوانات را دوست دارید، درخواست برای نجات آرتور، خرس قطبی آرژانتینی را امضا کنید. او بسیار غمگین است و باید نجات داده شود.»

دیلی‌تلگراف نوشت: در این درخواست که به امضا 237 هزار نفر رسیده، آمده،«از این خرس قطبی مانند «زندانی» نگهداری می‌شود. از این رو ما خواستار همکاری و حساسیت «کریستینا فرناندز کریچر»، رئیس‌جمهور آرژانتین هستیم. ما از او می‌خواهیم در این مسئله دخالت کند و از مقامات پارک مندوزا بخواهد انتقال آرتور برای محافظت از او را بپذیرند تا این خرس قطبی بتواند در شرایط مساعد زندگی کند.

نیوت گینگریچ و امثال او در حالی نگران آرتور، خرس قطبی مستقر در آرژانتین هستند که کودکان، زنان، پیرمردان و پیرزنان در نوار غزه زیر آتش جنگنده‌ها و تانک‌های صهیونیستی این روزها کارشان از افسردگی گذشته است؛ یا تکه تکه می‌شوند، یا جزغاله می‌شوند و یا بی‌خانمان.

 

 

 

 

 

گینگریچ از حزبی است که باید آن را جدی‌ترین حامی رژیم صهیونیستی در آمریکا دانست. ابراز همدردی او با یک خرس و بی‌تفاوتیش نسبت به کشتار انسان‌ها، طبعا نشان می‌دهد که سیاستمداران آمریکایی تا چه حد حیوانیت را به انسانیت ترجیح می‌دهند!

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار