امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۸:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98203
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۵۴
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمیسیون‌های حقوقی و قضایی و فرهنگی مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه برای بررسی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمیسیون‌های حقوقی و قضایی و فرهنگی مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه برای بررسی طرح امر به معروف و نهی از منکر جلسه مشترک برگزار کردند.
میرهادی قره‌سید نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون قضایی خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی فارس، در تشریح جزئیات جلسه مشترک امروز کمیسیون متبوعش با کمیسیون فرهنگی، گفت: امروز طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر در جلسه مشترک مورد بررسی قرار گرفت.
وی با بیان اینکه در جلسه امروز مواد 13 تا 22 طرح ناهیان مورد بررسی قرار گرفت، افزود:‌‌ طبق مصوبه امروز قوه قضائیه مکلف شد آموزش‌های لازم را در جهت حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر به ضابطین ارائه دهد. همچنین طبق مصوبه کمیسیون شعبه ویژه‌ای برای جرائم امر به معروف و نهی از منکر تشکیل خواهد شد.
قره‌سید در تشریح جزئیات دیگری از مصوبه امروز کمیسیون‌های حقوقی و فرهنگی خانه ملت گفت: وزارت خارجه، میراث فرهنگی، وزارت ارشاد و سایر دستگاه‌های مرتبط با عناصر خارجی مکلف شدند قبل از ورود افرادی که قصد عزیمت به ایران را دارند، آموزش‌های لازم را در راستای قوانین و احکام اسلامی به آنها ارائه کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها