امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۵:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98234
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۴۹
تعداد بازدید: 68
مجید قلی‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس قزوین مستقر در مسابقات بین‌المللی ربوکاپ در سالن برگزاری مسابقات جهانی ربوکاپ برزیل 2014 ضمن اشاره به ...

مجید قلی‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس قزوین مستقر در مسابقات بین‌المللی ربوکاپ در سالن برگزاری مسابقات جهانی ربوکاپ برزیل 2014 ضمن اشاره به موفقیت‌های دهه اخیر تیم‌های رباتیک جمهوری اسلامی ایران در میادین علمی بین‌المللی، اظهار داشت: در چند سال اخیر رشد قابل توجه افتخارات ربوکاپرهای ایرانی سبب شده تیم‌های ایرانی همیشه به عنوان یکی از تیم‌های قدرتمند نزد حریفان محسوب شوند.

وی در ادامه حضور مستمر تیم‌های ایرانی در چنین میادین بزرگ علمی را برای توسعه علوم نوین در کشور ضروری دانست و ادامه داد: شرکت در مسابقات بزرگ جهانی موجب تبادل آخرین دست‌آوردهای علمی میان شرکت کنندگان می‌شود که ارتقای علوم را در کشورمان در پی خواهد داشت.

رئیس مرکز تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در ادامه به مقام‌های تیم mrl در مسابقات جهانی ربوکاپ اشاره و تصریح کرد: موجب افتخار است که تیم mrl ایران سبب افتخار آفرینی در میادین بزرگ علمی جهان می‌شود و امیدواریم این تیم همچون گذشته برای کشور افتخار آفرینی کند.

وی در پایان بیان کرد: تیم mrl دانشگاه آزاد اسلامی قزوین همچون دوره‌های پیش برای کشور افتخار آفرینی خواهد کرد.

انتهای پیام/2667/ذ40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها