امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۹:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98251
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۵۶
تعداد بازدید: 33
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن اقدامات ...

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن اقدامات وحشیانه رژیم صهیونیستی در حملات به نوار غزه، خواستار حضور مردم فهیم و انقلابی ایران اسلامی در راهپیمایی روز قدس شدند.
متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:
مردم بزرگوار و آگاه ایران

روز جهانی قدس امسال در حالی برگزار می شود که چنگال خونین رژیم صهیونیستی گلوی ملت قهرمان فلسطین را در غزه با بمب های سمی سخت می فشرد.

این بیانیه می افزاید: ملت ما امسال درحالی روز جهانی قدس را گرامی می دارد که زنان،کودکان و پیران در غزه و کرانه غربی رود اردن از زمین،هوا و دریا مورد آتش باری و آتش بازی صهیونیستها با بمب های سمی هستند و هزاران تن در خون خود غلطیده اند.

در ادامه این بیانیه آمده است:امسال ما در حالی روز جهانی قدس را برگزار میکنیم که ملت فلسطین چون کوه در برابر تجاوزات صهیونیستها ایستاده اند و با پاسخ قهرمانانه خود انتفاضه رمضان را سامان داده اند.

این بیانیه تاکید می‌کند:حماسه مقاومت و پایداری ملت فلسطین در نبردی کاملا متفاوت از نبردهای پیشین همانند جنگ 33 روزه و جنگ 22 روزه و جنگ 8 روزه ،رژیم صهیونیستی را به اوج استیصال و درماندگی رسانده اند.

این بیانیه می افزاید:آمریکا و انگلیس بی شرمانه همچنان از جنایات رژیم صهیونیستی دفاع می کنند . امروز در چهارگوشه جهان صدای اعتراض آزادیخواهان عالم به آسمان برخاسته،سازمانهای حقوق بشری تقلبی در برابر جنایات اسرائیل مهرسکوت بر لب زده اند .

در ادامه این بیانیه آمده است: سازمان ملل وقیحانه از رژیم جبار صهیونیستی دفاع می‌کند اما ملت های جهان یکپارچه علیه این ستم تاریخی رژیم صهیونیستی، اعتراض خود را در راهپیمایی ها اعلام می‌کنند.

در این بیانیه تاکید شده است: روز قدس روز رهایی قبله اول مسلمین جهان درپیش است،صدای ملت های مظلوم جهان علیه جنایات اسرائیل غاصب در این روز به اوج خود خواهد رسید.

در ادامه این بیانیه همچنین با اشاره به جنایات گروههای تکفیری در سوریه و عراق نیز آمده است: روز جهانی قدس را در حالی برگزار می‌کنیم که گروه‌های وهابی و تکفیری که گروههای دست ساز صهیونیستی هستند می خواهند از پشت خط به مقاومت در جهان اسلام خنجر بزنند. شرارت آنها در سوریه و عراق امروز در مرئی و منظر جهانیان است. آنها می‌خواهند توجه ملت‌های مسلمان را از آزادی و رهایی قدس به مسائل داخلی و انحرافی جلب کنند . قطعا حرکت آنها یک حرکت خائنانه است و ملت های اسلام باید متوجه این پدیده شوم باشند.

جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار ضمن حمایت بی دریغ از رزمندگان فلسطینی و دفاع از مردم مظلوم غزه و دیگر مناطق اشغالی اعلام می دارد همپای ملت ایران و ملت‌های جهان روز قدس در سراسر کشور به خیابانها خواهد آمد و فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا و مرگ بر انگلیس سر خواهد داد و خشم و نفرت خود را نسبت به جنایتکاران رژیم صهیونیستی ابراز خواهد کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها