امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۱:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98253
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۵۶
تعداد بازدید: 24
علی موذنی نویسنده رمان «دوازدهم» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نسبت به اعمال جنایتکارانه رژیم ...

علی موذنی نویسنده رمان «دوازدهم» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نسبت به اعمال جنایتکارانه رژیم صهیونیستی در غزه واکنش نشان داد و گفت: نمی‌خواهم از کلمات کلیشه‌ای چون امپریالیسم و ... استفاده کنم، اما با سیاست کثیفی که اکنون جاری است در حال به آشوب کشیدن خاورمیانه هستند.

وی ادامه داد: با یک روند چند جانبه و یک نقشه از پیش طراحی شده در حال برهم زدن امنیت منطقه هستند و در نظر دارند تا اهداف خود را پیاده کنند. حوادث امروز در غزه بسیار دردناک است و باعث تاسف است، افرادی که دم از حقوق بشر می‌زنند در اینطور مواقع سکوت اختیار می‌کنند و در حقیقت با این رفتار حیثیت جهانی خود را لکه‌دار می‌کنند.

وی افزود: کشتار کودکان بی‌دفاع در غزه، واکنش‌های جهانی را برانگیخته و برپایی تظاهرات عیله این کشتار را در جای‌جای جهان شاهدیم و انزجار و اعلام نفرت جهانیان را مشاهده می‌کنیم.

خالق «نه آبی، نه خاکی» گفت: در فیلم‌های هالیوودی به منظور ایجاد هیجان در فیلم که این اواخر کمتر از آن استفاده می‌کنند، به خصوص در فیلم‌هایی که تعقیب و گریز دارد از عنصر مادر و کالسکه استفاده می‌کنند تا مخاطب به ویژه بانوان را تهییج کنند و این نشان از این دارد که جنگ‌افروزان و صاحبان آنها می‌دانند که فاجعه کشتار کودکان مظلوم تا چه اندازه عظیم است.

موذنی یادآور شد: این کشتارها ناشی از تفکرات بیمار است و کسانی که اقدام به چنین تحرکاتی می‌کنند اسم انسان را نمی‌توان رویشان قرار داد و به اندازه‌ای اسیر نفسانیت هستند که جنبه حیوانیت آنها تقویت شده و می‌توانند چنین تصاویر فاجعه‌باری ایجاد کنند.

وی گفت: جنگ برای میدان جنگ است، این جنایتکاران با کشتار کودکان و آزار زنان در غزه و هرجای دیگر از دنیا می‌خواهند جنگ‌آوران را تحریک کرده، به میدان کشیده و به زانو در بیاورند.

موذنی در پایان تاکید کرد: ان‌شاالله حق پیروز است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها