امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۷:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98254
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۵۶
تعداد بازدید: 20
داوود محمدی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با محکومیت شدید ...

داوود محمدی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با محکومیت شدید جنایات رژیم اشغالگر قدس در قبال مردم بی‌دفاع غزه، گفت: مردم غزه سال‌هاست از هر طرف محاصره شدند و دیگر دارو و بسیاری از کالاهای ضروری را دریافت نمی‌کنند.

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با انتقاد از رفتارهای مدعیان حقوق بشر در قبال جنایات رژیم صهیونیستی در غزه، تصریح کرد: مدعیان حقوق بشر این جنایات را می‌بینند اما هیچ عکس‌العملی نشان نمی‌دهند زیرا آنها روابط خود را علیرغم شعارهایشان بر مدار منافع استوار کرده‌اند.

محمدی با تاکید بر اینکه طالبان، تکفیری‌ها و سلفی‌ها با ارتجاع عرب و حمایت آمریکا یک مثلث را برای حمایت از اسرائیل تشکیل داده‌اند، تصریح کرد: امروز بسیاری از دولت‌های اروپایی در قبال این جنایات ساکتند و همین نشان‌دهنده همدستی آنها با رژیم اشغالگر قدس است.

وی از لزوم محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی در کشتار مردم مظلوم و بی‌دفاع رژیم صهیونیستی تاکید کرد و گفت: بهترین روز برای نشان دادن خشم جهان اسلام نسبت به جنایات رژیم صهیونیستی روز قدس است، مسلمانان جهان می‌توانند در این روز بهترین واکنش را نشان دهند.

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در پایان گفت‌وگوی خود با فارس تصریح کرد: امروز همه آزادیخواهان جهان باید به صحنه آمده و با یک حرکت همه جانبه انزجار خود را از رژیم صهیونیستی اعلام کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها