امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۷:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98255
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۵۶
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، «جلیل سامان» کارگردان مجموعه‌های موفقی نظیر ارمغان تاریکی و پروانه در محکومیت جنایت علیه مردم غزه یادداشتی را ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، «جلیل سامان» کارگردان مجموعه‌های موفقی نظیر ارمغان تاریکی و پروانه در محکومیت جنایت علیه مردم غزه یادداشتی را در اختیار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس قرار داده که متن کامل آن در ادامه می‌آید: 

جباران تاریخ دار و ندار مردم فقیر رو بالا می کشیدند و مردم از شدت گرسنگی چرم می جویدند.. شاعران در وصف معشوق می‌سرودند و خوانین عروس‌های دهات را تصاحب می‌کردند.. نیش عقربی جان نوزادی را می‌گرفت و مخترعی برای ساخت بمب زندگی لذت بخشی رو تجربه می‌کرد.. بمب منفجر می‌شد و پدران را بی‌کودک می کرد.. فرزند ثروتمندی ساز می‌آموخت و رامشگری سلطان رو به خلسه می‌برد.. در ته قناتی پیرمردی عرق می‌ریخت و آب در زمین خشکی جاری می‌شد.. زمین خربزه می‌داد و گرگ گله چوپانی را می‌درید.. شاعری رسوا می شد و فاحشه ای از شهر می گریخت.. همچنان همه چیز در حال شدن نابود می‌شد..قطار جمعیت زیادی اسیر را به سیبری می برد و هواپیمایی بمب اتم می انداخت.. همه جور آدم در مدت کوتاهی با بدترین دردها کشته می شدند.. و عکاسی در قطب از خرس سفید عکس می گرفت.. هنرپیشه ها جلو دوربین لخت می‌شدند و مردان عزب در تاریکی سینما حسرت می‌خوردند.. انسانی بر اثر توده‌ای در شکمش تلف می‌شد و خشکسالی هزاران نفر را می کشت.. حسرت نداشتن ها.. و آرزوی بشر.. اضطراب مردن در آشوب حکومت ها.. و له شدن استخوان های مردان در زیر مصالح عظیم قصرهای پر شوکت.. لرزش بدن کودک از گرسنگی و سرما.. خدایا چطور می توانم تاریخ را بخوانم و درد و رنج بشر را تاب آورم... چطور سوخته شدن بی گناهی را در آتش ببینم.. و کودک بی گناهی را ببینم که جلو چشم پدر و مادرش کشته می شود.. چرا تکرار می شود همه چیزها.. خدایا چند هزار بار باید داستان ظلم بشر به بشر تکرار شود و تکرار شود.. چرا بشر تصمیم نمی گیرد به این جهل چند هزار ساله پایان دهد و عشق و مهر و محبت را به همنوعان خود هدیه دهد.. خدایا کی نسل  بشر بدون اضطراب لحظه ای را سپری خواهد کرد؟ و بدون مصیبت هایی که تو برایش مقدر می کنی.. من امروز تصاویری از درد و رنج انسان ها و مردمی را دیدم که تمام بدبختی و جنایات بشر را در خود داشت.. مردم غزه را..
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها