امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۷:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98257
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۵۶
تعداد بازدید: 20
«احمد یوسف القرعی»، نویسنده، روزنامه‌نگار و کارشناس امور سیاسی مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره تاکید ...

«احمد یوسف القرعی»، نویسنده، روزنامه‌نگار و کارشناس امور سیاسی مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره تاکید کرد که جهان عرب و اسلام امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند برنامه و طرح سازمان یافته و مستمر عربی درباره قضیه فلسطینی است.

القرعی افزود: اولین مسئولیت ما یاری تمام فلسطینیان و به ویژه فلسطینی‌هایی است که همچنان به قدس و اراضی‌شان متوسل شده‌اند و با وجود فشارهای اسرائیلی از آنها چشم پوشی نکرده و شهر مقدس قدس را ترک نکرده‌اند.

وی تاکید کرد که مقاومت مردمی نیازمند یاری حکومت‌های عربی و اسلامی است تا تبدیل به ابزار فشار بر طرف اسرائیلی شود و هم اکنون قضیه فلسطینی نیازمند واکنش و اقدام جمعی حتی در بخش رسانه‌ای است.

القرعی با استقبال از نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس تاکید کرد که نامگذاری چنین روزی به معنای عدم فراموشی قضیه فلسطینی در گذر ماه‌ها و سال‌هاست و در این خصوص باید هماهنگی گسترده عربی – اسلامی شکل گیرد تا ماهیت واقعی این قضیه را به تصویر بکشد، به ویژه آنکه این قضیه و به خصوص طرح‌ها و برنامه‌های یهودی سازی قدس و چشم داشت‌های صهیونیستی در یهودی سازی قدس درحال حاضر آنگونه که باید در رسانه‌ها بازتاب داده نشده است.

این کارشناس مصری همچنین تجاوزات اخیر رژیم صهیونیستی به اراضی فلسطینی را محکوم کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها