امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۰:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98260
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۵۶
تعداد بازدید: 47
محمدرضا راه‌چمنی دبیرکل حزب وحدت و همکاری ملی در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به حمله زمینی ...

محمدرضا راه‌چمنی دبیرکل حزب وحدت و همکاری ملی در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به حمله زمینی رژیم صهیونیستی به نوار غزه، اظهار داشت: حزب وحدت و همکاری ملی حمله زمینی به نوار غزه و جنایات این رژیم را شدیداّ محکوم می‌کند.

وی افزود: باید احزاب و گروه‌های سیاسی سراسر جهان از دولت‌ها و پارلمان‌های خود بخواهند که به حمایت از مردم بی دفاع فلسطین به پا خواسته و با درخواست‌های از سازمان ملل و شورای امنیت، جنایات رژیم صهیونسیتی را متوقف و محکوم کنند.

دبیرکل حزب وحدت و همکاری ملی تصریح کرد: متاسفانه ما امروز شاهد جناسیت رژیمی هستیم که با ابزار‌های ر وز و جدید جنگی به یک ملت دست خالی حمله می‌کند و آنان را به خاک و خون می‌کشاند و به دنبال این هستند تا فلسطین را برای همیشه نابود کنند اما ملت فلسطین فقط به فلسطین محدود نمی‌شود بلکه همه آزاده خواهان جهان فلسطینی‌اند.

راه‌چمنی به راهپیمایی روز قدس اشاره و خاطرنشان کرد: ملت ایران همراه با بسیاری از مردم آزادی‌خواه جهان روز قدس که با جنایات وحشی‌گرایانه رژیم صهیونسیتی همراه شده، «مرگ بر اسرائیل» را صدا خواهد زد و با همه وجود از ملت عزیز فلسطین دفاع می‌کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها