امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۰:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98263
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۵۶
تعداد بازدید: 118
«علی نصیریان» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس درباره فجایع انسانی و کشتار مردم بی‌دفاع غزه گفت: هیچ انسانی دوست ندارد این اتفاق‌ها ...

«علی نصیریان» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس درباره فجایع انسانی و کشتار مردم بی‌دفاع غزه گفت: هیچ انسانی دوست ندارد این اتفاق‌ها بیافتد.این اتفاقات ناشی از زوری است که دولت اشغال‌گر اسرائیل بر این مردم بی‌گناه می‌آورد و من فکر نمی‌کنم کسی موافق این وضع باشد.

وی ادامه داد: این خیلی واضح است که یک انسان‌کشی، یک نسل‌کشی به خاطر زور، قدرت، اشغال، تسلط، پول و اسلح اتفاق می‌افتد و کشتن مردم بی‌گناه و زنان و کودکان امری است که هیچ‌کس با آن موافق نیست. این موضوع درباره انسان‌هاست و هرکسی که ذره‌ای احساس داشته باشد و انسان باشد، با این موضوع موافق نیست. آنچه که البته در این میان به جایی نرسد، فریاد است و ما ایرانی‌ها باید به فکر کمک‌های بیشتری به این مردم مظلوم باشیم. از نظر بهداشتی، درمانی، مالی، غذایی و ... هر امکانی که وجود دارد باید استفاده کرد.

وی همچنین درباره سکوت مجامع غربی درباره این فاجعه انسانی تصریح کرد: متاسفانه در حال حاضر زور غالب است و سازمان ملل نیز دیگر کارکرد خود را از دست داده است و محلی تحت‌الحمایه قدرت و زور و پول شده است. سازمان ملل دیگر جایی برای اعلام نظر ملت‌ها نیست و یکسری زورمندانی که پول و اسلحه دارند، بر آن حاکم هستند و آن را سر انگشتشان می‌چرخانند. این موضوعی است که دیگر همه دنیا آن را می‌دانند.

بازیگر فیلم ضدصهیونیستی شکارچی شنبه اظهارداشت: زر و زور غالب در دنیاست و اگر کسی بخواهد روی پای خود بایستد باید مقابله کند. همین کاری که مردم مظلوم فلسطین در حال حاضر آن را انجام می‌دهند. البته مردم فلسطین علی‌رغم غیرتی که دارند، دستشان خالی است و تجهیزات رژیم اشغال‌گر قدس را ندارند.آنها امکان دفاع ندارند و هواپیماها و اسلحه و تکنولوژی گنبد آهنین ندارند و  معلوم است که فلسطینی‌ها بیشتر صدمه می‌خورند.

وی گفت: خیلی خوب است که این جمعه همه با هم علیه این فجایع راهپیمایی می‌کنیم و البته امیدوارم این حرکت در جهان اسلام روی دهد و این کشتار مردم بی‌گناه متوقف شود. امیدوارم که کمک‌های ایران به مردم غزه بیشتر شود و مردم ایران نیز همواره حامی مردم مظلوم فلسطین خواهند بود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها