امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۹:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98273
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۵۶
تعداد بازدید: 93
«سعید آقاخانی» کارگردان و بازیگر آثار طنز در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس درباره کشتار مردم غزه توسط رژیم اشغال‌گر قدس گفت: متاسفانه در ...

«سعید آقاخانی» کارگردان و بازیگر آثار طنز در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس درباره کشتار مردم غزه توسط رژیم اشغال‌گر قدس گفت: متاسفانه در شرایطی هستیم که مسلمانان در بخش‌های بسیاری از دنیا در سختی به سر می‌برند و جنایات بسیاری به خاطر مسلمان بودن آنها بر آنها روا می‌شود.

وی ادامه داد: متاسفانه کشتار مردم بی‌گناه غزه این روزها یک تراژدی غم انگیز را رقم زده و متاسفانه مجامع غرب نیز هیچ واکنشی نسبت به این ماجرا از خود نشان نمی‌دهند که این موضوع خیلی تلخ است. 

آقاخانی تصریح کرد: ما انزجار خود را از این اتفاقات اعلام می‌کنیم و امیدوارم هرچه زودتر این جنگ نابرابر و این وضعیت نگران کننده به پایان برسد. امیدوارم که ایران نیز به ارسال کمک‌های خود به غزه شتاب بیشتری بدهد و اگر لازم است مجروحان را برای درمان به ایران انتقال بدهد.

وی گفت: وقتی چنین اتفاقات غیر انسانی روی می‌دهد، به این فکر می‌کنم که انسان‌ها در آن واحد می‌توانند بهترین انسان باشند و در آن واحد می‌توانند از هر حیوانی بدتر باشند. آنچه در غزه می‌گذرد، به قدری فجیع است که حتی حیوانات تیز سر هم نوع خود این بلا را نمی آورد ولی متاسفانه انسان بر سر انسان می‌آورد.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها