امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۶:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9828
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۲۵
تعداد بازدید: 129
عباس دیلمی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه جمعیت خیریه تولد دوباره تلاش کرده است در تمامی بافت‌های سنتی مراکز گذری و DIC ...

عباس دیلمی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه جمعیت خیریه تولد دوباره تلاش کرده است در تمامی بافت‌های سنتی مراکز گذری و DIC راه‌اندازی کند، اظهار داشت: خوشبختانه این مراکز توانسته‌اند در کاهش آسیب‌ها موثر باشد.
وی  با بیان اینکه تمامی مراکز DIC بر اساس ماده 15 قانون ستاد مبارزه با مواد مخدر مجمع تشخیص مصلحت نظام و بر اساس آیین نامه‌های ابلاغ شده راه‌اندازی شده است، گفت: تمامی مراکز DIC دارای مجوز قانونی از سازمان بهزیستی و اماکن هستند و هیچ کار غیرقانونی در این مراکز انجام نمی‌شود.
دیلمی زاده بیان داشت: روزانه تعداد قابل توجهی از معتادین به مراکز DIC مراجعه می‌کنند و خدمات مختلفی را از جمله دریافت سرنگ و تغذیه دریافت می‌کنند.
مدیرعامل جمعیت خیریه تولد دوباره اظهار داشت: هم اکنون در سطح شهر تهران مراکز DIC بانوان و آقایان راه‌اندازی شده است که نظارت دقیقی از سوی بازرسان سازمان بهزیستی کشور بر نحوه عملکرد این مراکز می‌شود.
وی گفت: یکی از افتخارات جمهوری اسلامی کنترل HIV و اعتیاد در میان معتادان تزریقی است که طی 5 سال گذشته با راه‌اندازی مراکز DIC اقدامات خوبی برای کنترل این موضوع صورت گرفته است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار