امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۹:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98296
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۰۳
تعداد بازدید: 70
به‌گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «وترنز نیوز»، فعالان ضد صهیونیستی مقیم  لندن روز گذشته ساختمان کابینه ...

به‌گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «وترنز نیوز»، فعالان ضد صهیونیستی مقیم  لندن روز گذشته ساختمان کابینه انگلیس(وایت هال) را به اشغال خود درآوردند و خواهان قطع فروش تسلیحات از سوی دولت انگلیس به اسرائیل شدند.

بر اساس این گزارش، معترضین انگلیسی با اشغال این ساختمان دولتی شعار «فلسطین آزاد باید گردد»، سر دادند.

به گزارش این منبع خبری، اشغال ساختمان کابینه انگلیس 45 دقیقه طول کشید و جمعیت حاضر با تشکیل زنجیره انسانی مانع از ورود پلیس  و متفرق کردن جمعیت شدند.

این گزارش حاکیست،حاضرین در این رویداد شعارهایی مبنی بر تحریم تسلیحاتی اسرائیل را سر دادند.

یکی از اعضاء حاضر در این رویداد گفت: «دولت انگلیس با صادرات سلاح به اسرائیل به حمایت سیاسی از این رژیم  و ادامه قتل عام مردم غزه پرداخته است.»

به گزارش وترنز نیوز، آمارهای دولتی انگلیس حکایت از صادرات 308 میلیون دلاری تسلیحات در خلال سال‌های 2008 تا 20012 به تل‌آویو دارند. قطعات هواپیماهای اف‌16، تفنگ‌های ویژه و مهمات  از جمله تسلیحات صادراتی انگلیس به اسرائیل هستند و 31 شرکت انگلیسی به رژیم صهیونیستی سلاح صادر می‌کنند.

همچنین در بین حاضرین در این رویداد پرچم‌هایی با شعارهای «تحریم اسرائیل» و «اسرائیل مصداق تبعیض نژادی» و نیز «فروش سلاح به اسرائیل را متوقف کنید» مشاهده می‌شد.
 

انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها