امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۹:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9831
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۲۵
تعداد بازدید: 117
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج به نقل از سایت اطلاع‌رسانی نیروی انتظامی استان کردستان، محمد قنبری در مورد جزئیات این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج به نقل از سایت اطلاع‌رسانی نیروی انتظامی استان کردستان، محمد قنبری در مورد جزئیات این خبر اظهار کرد: مأموران انتظامی بانه پس از دستگیری یک قاچاقچی و بازرسی دقیق از وسایل وی، 10 عدد شمش طلای قاچاق به وزن 10 کیلوگرم را که از کشور همسایه وارد کرده بود کشف و ضبط کردند.

وی تصریح کرد: کارکنان نیروی انتظامی استان کردستان با توجه به نام‌گذاری سال‌جاری به نام سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی از سوی مقام معظم رهبری، در چارچوب عمل به فرامین معظم‌له، مبارزه با قاچاق کالا را به عنوان یکی از معضلات اقتصادی کشور به صورت تخصصی و حرفه‌ای در دستور کار قرار دادند.

جانشین فرمانده انتظامی کردستان خاطرنشان کرد: در این راستا ماموران انتظامی شهرستان بانه در پی انجام اقدامات اطلاعاتی گسترده یکی از قاچاقچیان حرفه‌ای طلا و ارز را شناسایی و پس از ردزنی متهم، با شیوه‌ای خاص وی را داخل یکی از اتوبوس‌های مسافربری در پاسگاه ایست و بازرسی سبدلو این شهرستان دستگیر کردند.
انتهای پیام/79001/ع/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها