امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۳:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98310
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۰۰
تعداد بازدید: 80
غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود ...

غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از دیدار اعضای کمیسیون متبوعش با آیت‌الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان خبر داد.

وی در مورد جزئیات جلسه امروز اعضای این کمیسیون با آیت‌الله احمد جنتی و چند تن از حقوقدانان این شورا گفت: در این جلسه در مورد ایرادات معمولی که شورای نگهبان به بودجه کل کشور وارد می‌کند، بحث و بررسی صورت گرفت.

وی با اشاره به تاکید شورای نگهبان و نمایندگان عضو کمیسیون برناه و بودجه و عدم ورود قوانین دائمی کشور در بودجه سنواتی گفت: شرکت‌کننگان در جلسه بر افزایش تعاملات به منظور کاهش ایرادات شورای نگهبان بر بودجه‌های سنواتی تاکید کردند و توافق شد که شاکله قوانین بودجه نباید تغییرات چشمگیری داشته باشد.

کاتب در مورد بخش دیگری از این جلسه شرکت‌کنندگان بر روی این موضوع که تصمیمات مجلس شورای اسلامی طبق اصل 75 قانون اساسی نباید بار مالی برای دولت داشته و یا منجر به افزایش حجم دولت شده و نیز نباید خلاف سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری باشد اکید کرد.

وی از توافق بر روی ارتقاء همکاری‌ها به منظور رونق اقتصادی و رفع موانع تولید خبر داد و اظهار داشت: در این جلسه مطرح شد که دولت نباید احکام را زیر جدول بودجه آورده و یا به طوری احکام را صادر کند که تصمیمات کلی بودجه به هم بریزد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها