امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۷:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98321
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رسانه‌های صهیونیستی از نفوذ دستکم 5 نیروی گروه‌های مقاومت فلسطینی به حومه شمالی غزه خبر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رسانه‌های صهیونیستی از نفوذ دستکم 5 نیروی گروه‌های مقاومت فلسطینی به حومه شمالی غزه خبر داده‌اند. بنا بر این گزارش، ارتش رژیم‌صهیونیستی در حال حاضر در منطقه «نخال اوز» (از کیبوتزهای شمال غزه) «وضعیت امنیتی» اعلام و به ساکنان منطقه توصیه کرده است در خانه‌های خود بمانند.

عصر امروز نیز گزارش‌های مشابهی از وقوع «حادثه امنیتی» در منطقه «یاد مردخای» منتشر شد. با این حال جزئیاتی از تلفات احتمالی به بیرون درز نکرده است.

نیروهای مقاومت فلسطینی از آغاز عملیات صهیونیست‌ها در غزه، با نفوذ به داخل فلسطین اشغالی و شهرک‌های صهیونیست‌نشین، در مواردی نبرد را به خارج از غزه کشانده‌اند. صهیونیست‌ها از روز پنج‌شنبه تاکنون که عملیات زمینی در غزه آغاز شده، دستکم 25 کشته داده‌اند. صهیونیست‌ها رسانه‌های خود را از انتشار اخبار مربوط به تلفات منع کرده و تنها در موارد محدود آمار تلفات را اعلام می‌کنند. در عملیات دو روز قبل اسرائیل در منطقه شجاعیه، آمار کشته‌ها در ابتدا تنها 2 نفر اعلام شد، اما پس از آنکه روزنامه «لو فیگارو» به نقل از منابع آگاه آمار واقعی را 15 تن اعلام کرد، صهیونیست‌ها به ناچار به کشته شدن 13 تن اعتراف کردند.

انتهای پیام/ق
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها