امروز : پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 25
۱۹:۰۹
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98322
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 8
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری راشاتودی، سپهبد «آندری کارتوپولوف» رئیس اداره عملیات عمومی قرارگاه ارتش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری راشاتودی، سپهبد «آندری کارتوپولوف» رئیس اداره عملیات عمومی قرارگاه ارتش روسیه امروز در یک کنفرانس خبری در مسکو از تعقیب شدن هواپیمای ساقط شده مالزیایی توسط یک فروند جنگنده سوخوی 25 ارتش اوکراین خبر داد.

وی که خواستار توضیح مقامات اوکراینی درخصوص علت این کار شد، افزود: این جنگنده اوکراینی با افزایش ارتفاع، به فاصله 3 تا 5 کیلومتری هواپیمای خطوط هوایی مالزی رسیده است.

وی افزود: ما دوست داریم که توضیحات مقامات اوکراینی را درباره علت افزایش ارتفاع و قرار گرفتن در سطح پروازی یک هواپیمای مسافربری بشنویم.

کارتوپولوف در انتها گفت که جنگنده های سوخوی 25 قابلیت حمل موشک‌های هوا به هوای R-60 و قفل کردن بر روی اهداف موجود در فاصله 12 کیلومتری را دارد.

در ساعات اولیه پس از سقوط هواپیمای مالزیایی در شرق اوکراین، شبکه خبری المنار لبنان از دیده شدن یک جنگنده در آسمان منطقه توسط شاهدان محلی خبر داده بود.
«پترو پروشنکو» رئیس جمهور اوکراین ساعتی پس از انتشار این گزارش، در مصاحبه اختصاصی با شبکه خبری سی‌ان‌ان، وجود این جنگنده در نزدیکی هواپیمای مالزیایی را رد کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار