امروز : پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 17
۰۴:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98329
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، مراسم ختم مرحوم  ناخدایکم کوروش بایندر معاون هماهنگ ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، مراسم ختم مرحوم  ناخدایکم کوروش بایندر معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش در دوران دفاع مقدس با حضور دریادار سیاری در ستاد این نیرو برگزار شد.

در این مراسم که پیشکسوتان نیروی دریایی ارتش نیز حضور داشتند، ناوبانیار بازنشسته جهانبخش کرمانی از شاگردان ناخدایکم بایندر و سایر همرزمان و پیشکسوتان این نیرو متن ها و اشعاری را در وصف آن مرحوم قرائت کردند.

بر اساس این گزارش امیر حیدری رئیس کانون بازنشستگان نیروهای مسلح، علی اکبر صفایی مدیر عامل شرکت ملی نفتکش ایران و سید علی استیری معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از حاضران در مراسم ختم ناخدایکم کوروش بایندر بودند.

ناخدایکم کوروش بایندر در سال 1336 به دانشگاه افسری وارد و تا سال 1339 دوره های متعددی را در کشورهای انگلستان و آمریکا سپری کرد.

وی از سال 1358 تا اردیبهشت ماه 1359 در سمت معاون طرح و برنامه نیروی دریایی ارتش مشغول خدمت بود و از سال 1359 تا سال 1362 به عنوان معاون عملیات اداره سوم ستاد مشترک ارتش منصوب و مسئولیت هدایت و هماهنگی عملیات رزمی بین نیروهای سه گانه ارتش را برعهده داشت.

مرحوم ناخدایکم کوروش بایندر از سال 1362 به سمت معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش منصوب و از اواخر همان سال با حفظ سمت به عنوان فرمانده قرارگاه عملیاتی دریا – ساحل مستقر در خلیج فارس مشغول انجام وظیفه شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها