امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۸:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98332
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
اسماعیل کوثری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اسلامشهر اظهار داشت: از زمانی که غده سرطانی و چرکینی با عنوان رژیم منفور صهیونیستی در منطقه ریشه ...

اسماعیل کوثری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اسلامشهر اظهار داشت: از زمانی که غده سرطانی و چرکینی با عنوان رژیم منفور صهیونیستی در منطقه ریشه دواند، جنایات بسیاری را از سوی این رژیم غاصب شاهد بودیم که تمام آنها با حمایت کشورهای زورگوی غربی طراحی و اجرا شده است.

وی تاکید کرد: امروزه افکار عمومی به خوبی دریافته‌اند که بدون حمایت قدرت‌های استکباری و کشورهای صاحب نفوذ غربی، هرگز رژیم اشغالگر قدس نمی‌توانست اینگونه علیه مردم بی‌پناه و مظلوم فلسطین ظلم و ستم کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در خانه ملت افزود: این در حالی است که کشورهای غربی مدعی دفاع از حقوق ملت‌ها و حقوق بشر بوده و با این حربه بر بسیاری از جنایات خود سرپوش می‌گذارند.

کوثری با اشاره به افشاگری‌های ملت‌های آزاد و مستقل به ویژه مردم مومن و ولایی ایران اسلامی علیه جنایات استکبار جهانی گفت: امروز حرف بزرگان انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه «ما اعتمادی به مجامع مدعی دفاع از حقوق بشر غربی نداریم و این نهادها بیشتر به دنبال تامین منافع نامشروع قدرت‌های زورگوی غربی هستند» به افکار عمومی جهان ثابت شده است.

وی تصریح کرد: در حالی که دست‌ جنایتکار سران رژیم اشغالگر قدس به خون مردم بی‌پناه و بی‌گناه فلسطینی به ویژه کودکان و زنان و خردسالان غزه آغشته شده است، سازمان‌های بین‌المللی دفاع از حقوق بشر حتی از صدور یک بیانیه ساده هم خودداری می‌کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: این رفتار بیش از گذشته ماهیت اصلی مدعیان دروغین دفاع از حقوق بشر را در نزد افکار عمومی روشن کرده است.

کوثری در پایان تاکید کرد: در چنین شرایطی امت اسلامی باید با حفظ وحدت و همدلی خود در برابر اشغالگران قدس ایستادگی کرده و حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس نقش بسیار مهمی در عقب‌ راندن رژیم منفور صهیونیستی دارد.

انتهای پیام/2302/ع30/آ3004
برچسب ها:
آخرین اخبار