امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۳:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98339
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
محمدسعید انصاری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار کرد: جای تاسف است که ساختمان‌های بزرگ در کوچه‌های کم عرض و بدون پارکینگ روز به روز ...

محمدسعید انصاری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار کرد: جای تاسف است که ساختمان‌های بزرگ در کوچه‌های کم عرض و بدون پارکینگ روز به روز در حال زیاد شدن هستند و شهرداری آبادان در این خصوص وظایف خود را نادیده می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس کدام اصول ساختمان‌سازی مجتمع‌های پیچ در پیچ چندین طبقه ساخته می‌شود اما بدیهی‌ترین اصول ایمنی در آنها رعایت نمی‌شود.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آتش سوزی در مجتمع بزرگ کادوس 4 در بازار ته‌لنجی خاطرنشان کرد: انتظار مردم از دادستان آبادان این است که بررسی کند چرا بدون مطالعه نقشه و گرفتن تعهد در خصوص رعایت اصول ایمنی و در نظر گرفتن پارکینگ این حجم مجتمع تجاری در خیابان‌های کم عرض مرکز شهر آبادان ساخته می‌شود که حاصل آن افزایش سرقت‌ خودرو و حوادث ناگوار دیگری همچون آتش سوزی روز گذشته باشد.

انصاری تصریح کرد: در مرکز شهر آبادان ساختمان جدیدالاحداثی وجود دارد که حتی فاقد پله است و امکان دسترسی به طبقات دیگر وجود ندارد و همچنان نیز واحدهای هم‌کف آن در حال فعالیت تجاری هستند.

وی با اشاره به عدم وجود پارکینگ طبقاتی در آبادان اظهار داشت: شهرداری آبادان برای مردم روشن کند آیا ساخت یک پارکینگ طبقاتی واجب‌تر از پروژه‌های غیر ضروری دیگر در شهر نیست.

نماینده مردم آبادان در مجلس با اشاره به توسعه تجاری روزافزون شهر آبادان گفت: متاسفانه با وجود توسعه شهر، امکانات اولیه آن که همانا پارکینگ است در مناطق مختلف شهر وجود ندارد.

وی افزود: آبادان در حال حاضر فاقد حتی یک پارک شهربازی است و مردم تنها تفریحشان دورگردی در بازار و یا نشستن در چمن معابر شده است.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی فقدان پارکینگ در اکثر مجتمع‌های مسکونی و تجاری شهر آبادان را ناشی از ضعف در نظارت مدیریت شهری دانست که انتظار مردم از شورای شهر پاسخگویی به این مسائل است.

وی گفت: دادستان آبادان بررسی کند علت افزایش سرقت خودرو در شهر آبادان چیست به راحتی می‌توان دریافت که علت آن پارک شدن خودروهای مردم در معابر بیرونی به دلیل نداشتن پارکینگ در ساختمان‌های مسکونی است.

انصاری با اشاره به قرار داشتن در آستانه عید فطر و افزایش خرید مردم آبادان و خرمشهر حادثه آتش سوزی را برای صاحبان واحدهای تجاری بسیار ناگوار توصیف کرد و گفت: امیدواریم استاندار و مسئولان استان برای این افراد که عموماً از جوانان آبادانی هستند چاره‌اندیشی کنند تا از مشکلات مالی رهایی یابند.
انتهای پیام/2329/صا30/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها