امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۰۹:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98340
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حزب موتلفه اسلامی در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن کشتار مردم غیرنظامی غزه و ...

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حزب موتلفه اسلامی در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن کشتار مردم غیرنظامی غزه و فلسطین،حضور گسترده مردم را در راهپیمایی روز قدس ضربه سنگینی بر ادامه حیات و بقاء رژیم جعلی صهیونیست دانست و خواستار وحدت و انسجام ملت‌های اسلامی علیه این رژیم غاصب و حامیان او شد.

متن این بیانیه به شرح زیر است: روز قدس امسال با انتفاضه خونین مردم در رمضان رنگ گلگون شده است. صدها شهید و هزاران زخمی فلسطینی به استقبال روز قدس رفتند تا این بار روز قدس را به روز ریشه‌کنی صهیونیسم جنایتکار و محکومیت جهانی او در افکار آزادیخواهان جهان تبدیل کنند. اینک ملت مجاهد فلسطین مقاومت اسلامی خود را با انگیزه و امید و عزمی خلل ناپذیر علیه اسرائیل غاصب به منصفه ظهور رسانده است.

در ادامه این بیانیه آمده است: در شرایطی که اعراب خائن به آرمان فلسطین دست در دست صهیونیسم و به تبعیت از قدرت سلطه‌گر آمریکا راه‌های کمک و حمایت از ملت مظلوم فلسطین را بسته و در برابر کشتار مردم و کودکان و زنان غیرنظامی فلسطین به دست جنایتکاران صهیونیست ساکت نشسته و غیرت عربی و اسلامی خود را از دست دادهاند، ایران اسلامی و جبهه مقاومت اسلامی، سلاح «سنگ» مردم فلسطین را به موشک ارتقاء داد و توازن قوا بین ملت فلسطین و اسرائیل غاصب را تغییر داد.

در این بیانیه تاکیده شده است: امروز اشغالگران قدس و فلسطین نیز طعم تلخ آوارگی و ناامنی ناشی از تجاوزگری صهیونیست‌ها را میچشند و تاوان سنگین تجاوزات ددمنشانه خود را باید بپردازند.

این بیانیه می‌افزاید: اینک روز قدس انتفاضه از هفته دوم ماه مبارک رمضان آغاز شده و موج تنفر و انزجار جهانی علیه جنایات صهیونیست‌ها همه جا را فرا گرفته است، ملت فلسطین دریافت که جز به خداوند و جبهه مقاومت اسلامی و اراده ملت فلسطین نمی‌توان تکیه کرد و اسرائیل غاصب جز زور و مقابله به مثل، منطقی نمی‌شناسد.

در ادامه این بیانیه با اشاره به نقش ولایت پذیری ملت ایران آمده است: ملت ایران در راستای هدف متعالی و دوراندیشانه امام راحل و هدایت‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی، روز قدس امسال را پرشورتر از گذشته برگزار و اطمینان دارد که ریشة درخت غصبی اسرائیل با همت مقاومت از زمین بیرون آورده شده و با چند ضربه متحدانه فلسطین و یارانش سرنگون خواهد شد.

این بیانیه می افزاید: قدرتهای سلطه‌گر آمریکا و انگلیس باید بدانند که هزینه کردن برای نجات رژیم اشغالگر قدس بی‌جهت و بی‌فایده است و شمارش معکوس نابودی رژیم اشغالگر قدس آغاز شده است.

در این بیانیه تاکید شده است: ملت فلسطین دریافته که اتحاد و همبستگی بین فتح و حماس و مردم غزه و کرانه باختری رود اردن و تفاهم برای استراتژی مقاومت تنها راه نجات قدس و آزادی ملت فلسطین است و اراده خداوند نیز بر این قراردارد که به زودی فلسطین آزاد شود.

حزب موتلفه اسلامی ضمن محکوم کردن کشتار مردم غیرنظامی غزه و فلسطین توسط رژیم اشغالگر اسرائیل، حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس را ضربه سنگینی بر حیات و بقاء رژیم جعلی صهیونیست دانسته و خواستار وحدت و انسجام ملت‌های اسلامی علیه این رژیم غاصب و حامیان اوست.

این بیانیه در پایان تاکید دارد: ما بر این باوریم که خون‌های به ناحق ریخته شده مردم غزه بزودی این تفاله امپریالیسم یعنی رژیم اشغالگر را به زباله‌دان تاریخ خواهد انداخت. مشروط بر اینکه جهان اسلام متحداً بر ضد اسرائیل غاصب قیام کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها