امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۱۷:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98344
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، با تصمیم هیئت وزیران سیصد و پنجاه و هشت میلیارد ...

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، با تصمیم هیئت وزیران سیصد و پنجاه و هشت میلیارد ریال برای جبران خسارت ناشی از خشکسالی در استان اصفهان اختصاص می‌یابد.

هیئت وزیران در جلسه 18/4/1393 به پیشنهاد معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوری و به استناد اصل 138 قانون اساسی موافقت کرد، مبلغ سیصد و پنجاه و هشت میلیارد ریال از محل منابع ماده 10 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و ماده 12 قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور (به نسبت مساوی) موضوع بند ش ماده 224 قانون برنامه پنجم توسعه برای جبران زیان‌های ناشی از خشکسالی در استان اصفهان و تامین خسارت عدم کشت به کشاورزان حوضه زاینده رود در اختیار استانداری اصفهان قرار گیرد تا برابر قوانین و مقررات مربوط هزینه شود.

بر اساس این مصوبه استانداری اصفهان موظف شد مطابق دستورالعمل معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور گزارش عملکرد این مصوبه را به این معاونت ارسال کند.

این مصوبه در تاریخ 29/4/1393 از سوی معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها