امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۵:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98345
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
سید شهاب‌الدین طباطبایی فعال اصلاح‌طلب در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه فضای یکسویه هیچ ...

سید شهاب‌الدین طباطبایی فعال اصلاح‌طلب در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه فضای یکسویه هیچ وقت ماندنی نیست و اینکه کدام جناح هم حاکم باشد، تفاوتی ندارد، اظهار داشت: نه یک جناح می‌تواند آن یکی را حذف کند نه آن دیگری می‌تواند و هیچ کدام نیز حذف شدنی نیستند از این رو بهترین حالت این است که همدیگر را به رسمیت بشناسند و همدیگر را تحمل کنند.

طباطبایی با بیان اینکه می‌خواهیم بین سیاسیون برجسته مسابقه شطرنج برگزار ‌کنیم گفت: بنابراین ما می‌خواهیم از گروه‌های مختلف دعوت کنیم و ایده‌ام نیز این است که به عنوان اولین رقبا از گروه‌هایی دعوت کنیم که با هم مشکل دارند تا اینها بنشینند با هم شطرنج بازی کنند؛ کاش همه سیاستمداران ما شطرنج را یاد بگیرند.

این فعال اصلاح‌طلب درباره سیاست‌مدارانی که شطرنج بلد نیستند و قرار است به این مسابقه دعوت شوند، خاطرنشان کرد: آنها هم بروند یاد بگیرند، ما اعلام می‌کنیم و فراخوان می‌دهیم.

وی با تاکید بر اینکه باید یاد بگیریم که اصل اینها بازی است، خاطرنشان کرد: همه چیزهایی که در سیاست داریم، در شطرنج هم داریم، در لحظه‌ای اگر حتی یک مهره اساسی‌ شما را می‌زنند، شما باید به بازی‌ات ادامه بدهید یا شاید اجازه دهید آن مهره‌ات را بزنند تا در مقابل، بتوانید کار دیگری انجام دهید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها