امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۷:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98348
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
حسین کنعانی‌مقدم دبیرکل حزب سبز، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به آخرین فعالیت‌های حزب ...

حسین کنعانی‌مقدم دبیرکل حزب سبز، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به آخرین فعالیت‌های حزب متبوعش اظهار داشت: جلسه شورای مرکزی حزب بعد از ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود  و این زمان نهایی شده و اولویت اصلی شورای مرکزی در این جلسه ارائه راهکارهای برون‌رفت از رکود اقتصادی و پیگیری ابلاغ سیاست اقتصاد مقاومتی از سوی رهبری معظم انقلاب خواهد بود.

وی با بیان اینکه جریان‌های سیاسی نقش بسزایی در پیشرفت اقتصادی دارند، بیان داشت: اولویت احزاب و تشکل‌های سیاسی باید کمک به کاهش تورم، بیکاری و دغدغه‌های معیشتی باشد و به همین دلیل سعی می‌کنیم راهکارهای مناسبی برای خروج از وضعیت فعلی به مسئولان اجرایی بدهیم.

دبیرکل حزب سبز با اشاره به تحریم های یکجانبه غرب علیه ایران، خاطرنشان کرد: سعی می‌کنیم در جلسات آینده مطالعه، بحث و تبادل نظر درباره تحریم‌های غرب داشته باشیم و بتوانیم با کار کارشناسی هزینه تحریم‌های تحمیل شده به ملت ایران را به صفر برسانیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها