امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۷:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9836
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۲۵
تعداد بازدید: 90
مهدی میرزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در طبس اظهار کرد: به‌ دنبال وقوع یک سری از سرقت‌ها در اطراف امامزاده طبس که موجب وحشت مردم شده بود، ...

مهدی میرزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در طبس اظهار کرد: به‌ دنبال وقوع یک سری از سرقت‌ها در اطراف امامزاده طبس که موجب وحشت مردم شده بود، پلیس بر حسب وظایف ذاتی خود ابتدا در راستای پیشگیری از وقوع مجدد سرقت و در مرحله بعد برای شناسایی و دستگیری سارق اقداماتی را انجام داد.

وی ادامه داد: پس از سه شب تعقیب و مراقب کامل محل، در نهایت فرد سارق که اهل یکی از شهرستان‌های مجاور بود به‌همراه یک خودرو که از شهرستان محل سکونت خود سرقت کرده بود و همچنین اموال مسروقه، شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان طبس بیان کرد: با توجه به اینکه معمولاً در محل امامزاده نذورات مردمی توزیع می‌شود، این سارق دو مرتبه با استفاده از این ترفند اقدام به تعارف شربت مسموم و پس از آن قرص‌های خواب‌آور به مسافران کرده و پس از اطمینان از خواب بودن آنان، اموال داخل چادر مسافرتی را سرقت می‌کرد.

وی افزود: این متهم علاوه بر این در ساعات پایانی شب و با استفاده از تاریکی، اقدام به سه مورد کیف‌زنی از مسافران مستقر در اطراف امامزاده طبس کرده بود که وجوه نقد و مدارک سرقت شده نیز به طور تمام کشف و ضبط شد.

میرزاده یادآور شد: سارق پس از تشکیل پرونده، تحویل مقامات قضائی و سپس ندامتگاه طبس شد.

وی گفت: با توجه به اینکه به طور احتمال متهم از سارقان حرفه‌ای در شهرستان محل سکونت خود است، به ‌نظر می‌رسد که اقدام به سرقت‌های دیگری هم کرده باشد که به همین دلیل تحقیقات برای کشف زوایای بیشتری از این پرونده ادامه دارد.
انتهای پیام/90001/ش20/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار