امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۲:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98363
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی شامگاه امشب (دوشنبه) در مراسم ضیافت ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی شامگاه امشب (دوشنبه) در مراسم ضیافت افطاری حزب متبوعش با سفرای کشورهای اسلامی با اشاره به اقدامات اخیر رژیم صهیونیستی در نوار غزه و فلسطین اظهار داشت: رمضان خونین مردم غزه قلوب همه مسلمانان و آزادیخواهان جهان را جریحه‌دار کرده است شهادت صدها کودک و جوان و پیر و زخمی شدن هزاران فلسطینی غیرنظامی در اثر حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی چهره واقعی و حیوان‌صفت رژیم صهیونیستی و حامیان جنایتکار او را به جهانیان نشان داده است.

وی ادامه داد: سرگذشت فلسطین سرشار از محاسبات غلط سیاسی عده‌ای از دولت‌های عرب و سایر دشمنان آرمان فلسطین است، محاسبات غلطی که دستیابی فلسطین به آزادی و نجات قدس و نابودی رژیم اشغالگر صهیونیست را به تأخیر انداخته است.

حبیبی افزود: استیصال امروز رژیم صهیونیستی در مقابل اراده پولادین و توان دفاعی و موشکی مقاومت علی‌رغم سکوت‌ دولت‌‌های جهان عرب و سازمان‌های بین‌المللی ضربات بی‌نظیر و کوبنده موشکی، پهپهادی، سایبری و حتی نبرد تک‌ تیراندازان فلسطینی را بر پیکر لرزان اسرائیل نویدبخش تحول و تغییر شگرف در معادله قدرت مقاومت و رژیم اشغالگر قدس است.

وی با بیان اینکه ما اطمینان داریم که اشتباه محاسباتی رژیم جعلی اسرائیل از توان محور مقاومت برای او بسیار نگران‌کننده خواهد شد، تأکید کرد: امروز بار دیگر علی‌رغم خواست استکبار جهانی فلسطین مسئله اول جهان اسلام شده و محو و نابودی رژیم جعلی اسرائیل به خواست جهانی ملت‌ها تبدیل شده است و همگان در حال رسیدن به این نتیجه هستند که این رژیم خطری برای جهان بشریت است.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی افزود: ما به رزمندگان مقاومت اسلامی تأکید می‌کنیم در این آزمون سخت دوستان و دشمنان واقعی خود را بیشتر بشناسند و جز به خداوند و عزم و اراده خود و حامیان و پشتیبانان واقعی مقاومت دل نبندند.

حبیبی تأکید کرد: امروز صف خائنان به آرمان فلسطین و نجات قدس مملو از دولت‌های عرب وابسته به آمریکا، اسلام آمریکایی، تکفیری‌های اسرائیلی است که با پول نفت برخی از دولت‌های خائن عرب و اسلحه آنان تغذیه می‌شوند.

وی تصریح کرد: صف مدافعان آرمان فلسطین و قدس را نیروهای مقاومت اسلامی تشکیل می‌دهند که سنگ‌های فلسطین را به موشک تبدیل کرده و دیوارهای گنبد آهنین رژیم اسرائیل را با پهپاد خود شکسته‌اند و راه را برای پیروزی رزمندگان مقاومت هموار ساخته‌اند.

حبیبی ادامه داد: ما با ایمانی راسخ به پیش‌بینی امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی مطمئن هستیم که به زودی درخت مصنوعی رژیم اسرائیل با همت و رزم دلاوران فلسطینی کنده خواهد شد و موجب سقوط رژیم اشغالگر و آزادی فلسطین عزیز می‌شود و این روز دیر نیست.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با بیان اینکه مردم مظلوم فلسطین ما را در غم شهادت زنان، مردان و کودکان فلسطینی در غزه و دیگر نقاط آن شریک بدانند، گفت: یقین دارم که ملت ایران نیز تنفر و انزجار عمیق خود را در روز جهانی قدس نسبت به این جنایت رژیم اسرائیل ابراز و سیل سیاسی عظیم دیگری را در دنیا علیه موجودیت این رژیم جعلی روانه خواهند کرد.

وی با تأکید بر وحدت امت اسلامی در راستای نجات خود و دعوت همه مسلمانان به قیام برای ریشه‌کن کردن این غده سرطانی تصریح کرد: پیروزی رزمندگان مقاومت را در این نبرد سرنوشت‌ساز از خداوند متعال خواستاریم و برای شهدای عزیز این نبرد علو درجات را درخواست می‌کنیم.

حبیبی در پایان تأکید کرد: همه باید بدانند که رژیم صهیونیستی جز زبان گلوله چیز دیگری را نمی‌فهمد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها