امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۹:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98364
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدنبی حبیبی در جمع خبرنگاران با اشاره به ویژگی‌های روز قدس امسال و ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدنبی حبیبی در جمع خبرنگاران با اشاره به ویژگی‌های روز قدس امسال و تفاوت‌های آن با سال‌های گذشته اظهار داشت: اطمینان دارم با عنایت الهی روز قدس امسال در کشور ما با حضور گسترده‌‌تری از مردم برگزار خواهد شد.

وی افزود: شاید یکی از حماقت‌های رژیم صهیونیستی این باشد که در نزدیکی سالروز قدس اینگونه وحشیانه علیه مردم بی‌‌گناه غزه و فلسطین دست به جنایت زده است.

حبیبی به مقاومت مردم فلسطین اشاره کرد و گفت: به طور قطع خداوند به قلب مسلمانان به گونه‌ای القا خواهد کرد که در سال‌جاری به حمایت این ایستادگی مردم غزه بپردازند و حضور پررنگی را برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین انجام دهند.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی به اظهارنظر نماینده حماس در ایران پیرامون عملکرد برخی کشورهای اسلامی اشاره کرد و گفت: برخی کشورها همچون عربستان سعودی هیچ حرف و موضعی نسبت به مردم بی‌دفاع غزه و فلسطین نگرفتند البته انتظاری از سران این کشورها نمی‌رود چرا که آنها خودشان کمک‌کار اسرائیل هستند.

وی تأکید کرد: خائنین اصلی در خود جهان اسلام حضور دارند و این خائنین کسانی هستند که با آمریکا و رژیم صهیونیستی سروکار دارند.

حبیبی ادامه داد: پیش‌بینی من همان پیش‌بینی امام راحل است که نابودی اسرائیل محقق خواهد شد.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در پایان موضع‌گیری مسئولان کشورمان را نیز در قبال جنایات غزه و عملکرد رژیم صهیونیستی مثبت ارزیابی کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار