امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۵:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98372
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
جعفر رحمتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به مراجعه دختر جوانی به اداره پلیس در مورد اخاذی اظهار داشت: این خانم اعلام کرد که از ...

جعفر رحمتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به مراجعه دختر جوانی به اداره پلیس در مورد اخاذی اظهار داشت: این خانم اعلام کرد که از طریق دوستش با فردی به نام کیارش آشنا شده و با توجه به ابراز علاقه صورت گرفته با وی قرار ازدواج گذاشته است.

وی به صحنه‌سازی‌های انجام شده توسط فرد متخلف در مورد پزشک بودنش اشاره و اضافه کرد: این فرد فیلمی را نشان داده است که بیانگر پزشک بودنش است ولی بعداً مشخص شده است که این فیلم صحنه‌سازی است.

رئیس پلیس آگاهی استان زنجان با بیان اینکه فرد شیاد با نام کیارش به خواستگاری شاکی آمده و بعد از مدتی با تهدید به بردن آبرویش از وی اخاذی کرده است، بیان داشت: با پیگیری انجام شده مشخص شده است که این اخاذی از دوست معرف این فرد هم انجام شده است.

این مسئول با اشاره به اینکه گزارش‌های دیگری مبنی بر فعالیت پزشک قلابی در سطح شهر به پلیس رسیده بود، خاطرنشان کرد: با پیگیری و چهره‌نگاری انجام شده، فرد مورد نظر یک جوان سابقه‌دار با مدرک تحصیلی زیر دیپلم شناسایی شد.

رحمتی با بیان اینکه فرد مورد نظر با هویت (ح- ب) با نام مستعار کیارش طعمه‌های خود را از پارک‌ها و مراکز تفریحی انتخاب می‌کرده است، ادامه داد: این فرد با معرفی خود به عنوان مهندس، دکتر و استاد دانشگاه اقدام به جلب اعتماد دختران کرده و در نهایت از آنها کلاهبرداری می‌کرد.

وی با اشاره به اقدام پلیس در شناسایی و دستگیری غافلگیرانه متهم شیاد تاکید کرد: با دستگیری فرد مورد نظر ابعاد دیگر این پرونده روشن شده است.

رئیس پلیس آگاهی استان زنجان تاکید کرد: بعد از دستگیری متهم مشخص شده است که این فرد علاوه بر زنجان در سایر استان‌ها هم سابقه کلاهبرداری دارد.

این مسئول با بیان اینکه متهم مورد نظر به بهانه خرید زمین در استان قزوین از یک دختر جوان اخاذی و متواری شده است، افزود: فرد مورد نظر در بازجویی‌های خود به جرم خود اعتراف کرده است.

رحمتی با تاکید بر دقت عمل خانواده‌ها در امور مختلف از جمله امر ازدواج اضافه کرد: شاکیان پرونده مذکور که از آنها اخاذی شده است می‌توانند با مراجعه به پلیس شکایت خود را مطرح کنند.

انتهای پیام/73004/ل30/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار