امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۲۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98386
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
سرهنگ حمیدرضا خیلدار در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به دستگیری ضارب محیط بان خوزستانی، اظهار داشت: با همکاری بسیار خوب نیروی انتظامی ...

سرهنگ حمیدرضا خیلدار در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به دستگیری ضارب محیط بان خوزستانی، اظهار داشت: با همکاری بسیار خوب نیروی انتظامی شهرستان شادگان ضارب هادی جلال(محیط بان خوزستانی) دستگیر شد و به مراجع قضایی برای مراحل قانونی تحویل داده شد.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران با بیان اینکه شرایط جسمانی محیط بان خوزستانی رو به بهبودی است، افزود: محیط زیست پیگیر دستگیری ضارب اصلی این محیط بان بود که خوشبختانه با همکاری نیروی انتظامی ضارب دستگیر شد.

وی همچنین به مراسم تجلیل از محیط بانان جانباز اشاره کرد و بیان داشت: هفته آینده مراسمی در سازمان محیط زیست برای تجلیل از محیط بانان برگزار می‌شود که بدون شک از هادی جلالی محیط بانان خوزستانی برای تجلیل دعوت به عمل می‌آید.

به گزارش فارس،‌ هادی جلالی محیط بان آبادانی صبح دوشنبه 23 تیر، هنگام انجام وظیفه در تالاب بین المللی شادگان در جنوب خوزستان، مورد اصابت سه گلوله تفنگ شکاری متخلفان شکار و صید قرار گرفت و بر اثر این حادثه، تعداد 86 ساچمه به بدن وی وارد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها