امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۸:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98387
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 10
محمد رستگاری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس به مقایسه تعداد روزهای پاک، سالم و ناسالم پایتخت از ابتدای سال 93 تاکنون با مدت مشابه سال گذشته پرداخت ...

محمد رستگاری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس به مقایسه تعداد روزهای پاک، سالم و ناسالم پایتخت از ابتدای سال 93 تاکنون با مدت مشابه سال گذشته پرداخت و اظهار داشت: اطلاعات دریافتی و جمع‌بندی شده از دستگاه‌های سنجش آلودگی هوای تهران حاکی از آن است که از ابتدای سال جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته 4 روز هوای پاک افزایش یافته است.

معاون کنترل و پایش آلودگی هوای محیط زیست استان تهران با اعلام اینکه از ابتدای سال جاری تا‌کنون تهران 6 روز پاک را تجربه کرده است، افزود: در حالی که پایتخت در مدت مشابه سال گذشته فقط دو روز پاک را گذرانده بود.

وی همچنین یادآور شد: تعداد روزهای سالم از ابتدای سال جاری تا‌کنون و در مدت مشابه سال گذشته در کلانشهر تهران به ترتیب 99 و 96 روز را شامل می‌شود.

معاون کنترل و پایش آلودگی هوای محیط زیست استان تهران روزهای ناسالم پایتخت را در سال جاری 17 روز برشمرد و خاطرنشان کرد: این در حالی است که تعداد روزهای ناسالم این کلانشهر در مدت مشابه سال گذشته 24 روز را شامل می‌شد.

رستگاری درباره شرایط کیفی هوای تهران طی روز جاری بیان داشت: شرایط کیفی هوای پایتخت طی روز جاری برای گروه‌های حساس در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: شاخص کیفیت هوای تهران در روز جاری برای آلایند‌های منواکسید کربن، ازن، دی‌اکسید نیتروژن، دی‌اکسید گوگرد، ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون و ذرات معلق کمتر از 10 میکرون به ترتیب روی اعداد 52، 45، 73، 20، 115 و 65 قرار دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها