امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۸:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9839
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۲۵
تعداد بازدید: 103
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شرق استان تهران، متقاضیان مسکن از شهرهای مختلف استان تهران به پردیس آمده‏اند تا به دنبال ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شرق استان تهران، متقاضیان مسکن از شهرهای مختلف استان تهران به پردیس آمده‏اند تا به دنبال پخش گزارش اشتباه صدا و سیما و برخی رسانه‏ها، برای دریافت مسکن در این شهر جدیدالتأسیس اقدام کنند.

شمار زیادی از متقاضیان ثبت‏نام مسکن مهر، به شرکت عمران شهر جدید پردیس آمده‏اند تا در طرح مسکن این شهر ثبت‎نام کنند؛ در حالی که قرار نبوده است ثبت‎نامی در این زمینه انجام شود.

گزارش اشتباهی که از صدا و سیما پخش شد و بر روی خروجی‏های برخی خبرگزاری‏ها نیز قرار گرفت، از صبح روز گذشته جمع کثیری از متقاضیان ثبت‏نام مسکن مهر شهر پردیس خود را به سوله‏های شرکت عمران شهر جدید پردیس که کارهای اولیه ثبت‏نام در آنجا انجام می‏شد، رسانده و سبب زحمت مضاعف کارکنان این بخش نیز شده است.

در پی وقوع این موضوع، روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس اعلام کرد: به اطلاع تمام متقاضیان ثبت‏نام مسکن مهر پردیس می‏رساند؛ با توجه به مهلت 10 روزه مجدد به کسانی که از سامانه مسکن مهر پردیس حذف موقت شده بودند و با توجه به ظرفیت‏های احداث مسکن مهر در شهر جدید پردیس، در حال حاضر هیچ‏گونه ثبت‏نامی در طرح مسکن مهر پردیس انجام نمی‏شود.

اخیراً اطلاعات نادرستی از طریق برخی رسانه‏ها و خبرگزاری‏ها از قول مدیریت شرکت عمران پردیس در زمینه ثبت‏نام مسکن مهر نقل شده بود که شرکت عمران شهر جدید پردیس آن را تکذیب کرد.

بدین وسیله به استحضار مردم شهرهای تهران و پردیس می‏رساند؛ تنها منبع خبری معتبر در مورد اخبار مسکن مهر پردیس، اطلاعیه‏های رسمی شرکت عمران شهر جدید پردیس است که از طریق وب‏سایت رسمی این شرکت به آدرس www.pardis-ntoir.gov.ir به استحضار مردم خواهد رسید.

انتهای پیام/2568/ش30/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها