امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۳:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98391
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی وامور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، ایراندخت عطاریان با بیان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی وامور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، ایراندخت عطاریان با بیان اینکه تا کنون بالغ بر یک میلیون و 950 هزار تومان از معوقات بازنشستگان مشمول پرداخت شده است،اظهار داشت : با توجه به تأکید وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر تسریع در پرداخت مطالبات بازنشستگان خوشبختانه با تمهیدات لازم و حمایت‌ های ویژه دولت این امکان برای صندوق بازنشستگی کشوری فراهم شد تا نسبت به تسویه کامل مطالبات بازنشستگان مشمول اقدام کند 

وی اظهار داشت : بر اساس اقدامات صورت گرفته مطالبات هر یک از بازنشستگان جداگانه محاسبه شده ، و در هفته دولت آخرین مرحله معوقات به حساب بانکی آنان واریز خواهد شد.

عطاریان ادامه داد: مطالبات ناشی از اجرای معوقات قانون مدیریت خدمات کشوری از سنگین ترین تعهداتی است که صندوق بازنشستگی کشوری توانست آن را به خوبی مدیریت و پرداخت کند.

وی افزود : در این مرحله بر اساس گزارشهای ارایه شده مجموعاً 332067 نفر از بازنشستگان مشمول ، مطالبات خود را در هفته دولت بطورکامل دریافت خواهند کرد و پرونده پرداخت مطالبات ناشی از اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری در دومین سال فعالیت دولت تدبیر و امید بسته خواهد شد.

به گفته مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری تسویه کامل مطالبات بازنشستگان دستاورد دیگری از اقدامات و تلاش‌های دولت یازدهم است که در جهت افزایش سطح رفاه بازنشستگان و بهبود وضعیت و معیشت آنان صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار