امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۳:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98392
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، رضا مسعودی‌فر ظهر امروز در جلسه کمیته ایمنی و سوانح رانندگی استان اظهار کرد: هنوز به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، رضا مسعودی‌فر ظهر امروز در جلسه کمیته ایمنی و سوانح رانندگی استان اظهار کرد: هنوز به عمق فاجعه پی نبرده و اهمیت کار را درک نکرده‌ایم چرا که تنها به ارائه آمار و ارقام آن هم به شکل مغایر اکتفا کرده و به قضیه به شکل یک وظیفه اداری نگاه می‌کنیم و تبعات این تلفات که به بی‌سرپرستی تعداد کثیری خانواده و به دنبال آن افزایش آسیب‌های اجتماعی مثل سرقت، اعتیاد و ... می‌انجامد، مورد توجه قرار نمی‌گیرد.

مسعودی‌فر با بیان اینکه بیشترین تصادفات در ساعات بعد از ظهر رخ می‌دهد، خاطر نشان کرد: برای رعایت قوانین رانندگی در مقطع کنونی جامعه ما حضور پلیس از سایر اهرم‌ها مهمتر است ولی صرف حضور پلیس کفایت نمی‌کند بلکه همت جمعی و کار جهادی لازم است.

معاون قضایی دادگستری آذربایجان‌شرقی گفت: با امکانات موجود می‌توان میزان تصادفات را تا حد قابل توجهی کاهش داد؛ بنابراین به دنبال ترغیب، تشویق و توجیه همکاران هستیم تا برخوردهای خود را تشدید کنند تا جلوی بسیاری از بی‌مبالاتی‌ها، بی‌احتیاطی‌ها و رفتارهای خطرناکی که تصادفات را افزایش می‌دهد گرفته شود.

معاون قضایی و سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری کل آذربایجان شرقی‌با بیان اینکه تا زمانی که مجریان به شکل جدی و با تمام امکانات ورود نمی‌یابند اجرای طرح‌ها موفق نخواهد بود؛ تاکید کرد: ظرفیت‌های موجود استان باید به شکل متمرکز در اختیار بخش اجرایی قرار گیرد تا با تمام توان بتوانند جلوی تخلفات رانندگی و سوانح را بگیرند و تا حد ممکن تلفات رانندگی را کاهش دهند.
انتهای پیام/60001/ع30/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها