امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۹:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9840
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۲۵
تعداد بازدید: 117
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ارومیه یحیی شرفی صبح امروز در جلسه شورای اداری استان که در سالن آمفی‌تئاتر استانداری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ارومیه یحیی شرفی صبح امروز در جلسه شورای اداری استان که در سالن آمفی‌تئاتر استانداری آذربایجان غربی برگزار شد ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت علی (ع) و فتح پر افتخار خرمشهر، اظهار داشت: از اواخر سال گذشته طرح مکنا (مدیریت کیفیت در نیروی انتظامی) را آغاز کرده‌ایم و توانستیم لوح اهتمام مکنا در سطح نیروی انتظامی را دریافت کنیم.

وی به عظمت فتح خرمشهر اشاره کرد و افزود: لازم است حقایق فتح خرمشهر از ابعاد مختلف تبیین و باز تعریف شود تا نسل‌های بعدی نیز به این عزت و شرف و رشادت‌ها ببالند و افتخار کنند.

فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان غربی گفت: در آستانه انتخابات، حساسیت‌ها بیشتر شده و مدیریت افکار عمومی تحت کشش‌های متعدد قرار می‌گیرد، به طوری که دشمن برای مقابله با نظام، رفتار و عملکرد خود را با واقعیات میدانی تنظیم می‌کند.

وی ادامه داد: دشمن به دنبال سوء استفاده از ضعف‌های ما است تا علیه آرمان‌های نظام اسلامی ظرفیت سازی کند و این مسئله اهمیت هوشیاری ملت ایران را نشان می‌دهد.

شرفی تلاش برای تقویت تفاهم‌ها و توسعه اشتراک‌ها را عامل خنثی کننده توطئه‌های دشمن عنوان کرد و افزود: در شرایط فعلی باید از هر حرکتی که انسجام ملی را خدشه‌دار می‌کند به شدت پرهیز کرد.

فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان غربی به لزوم تحقق فرمایش مقام معظم رهبری اشاره کرد و تصریح کرد: برای تحقق حماسه سیاسی نیاز به مشارکت حداکثری و هوشیاری نیروی انتظامی است.

شرفی به لزوم احیای امر به معروف و نهی از منکر در دستگاه‌های اجرایی کشور اشاره کرد و خاطرنشان کرد: در برخی دستگاه‌های اجرایی و ادارات، شوراهای امر به معروف و نهی از منکر تشکیل نشده است که لازم است نسبت به آن توجه بیشتری صورت گیرد.

وی به تشریح برنامه‌های کاری سال جاری نیروی انتظامی استان پرداخت و اعلام کرد: پیشگیری از وقوع جرم و کاهش حداقل 30 درصدی آن در استان، تقویت استانداردهای حرفه‌ای کشف به موقع جرم، ارتقای انضباط اجتماعی در تردد و حمل و نقل و ادامه اجرای طرح ابتکاری مدیریت کیفیت در نیروی انتظامی با عنوان «مکنا»، اهم برنامه‌های سال جاری نیروی انتظامی آذربایجان غربی است.

فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان غربی اصلاح فرآیندهای کار، تعالی استانداردسازی رفتاری، ایجاد فضای رقابتی و زیباسازی محیط را از محورهای مورد توجه مکنا عنوان کرد.

شرفی با بیان اینکه کشف به موقع جرم در کشور به طور میانگین 70 درصد و در استان 90 درصد است، تاکید کرد: در نظر داریم در سال جاری فاصله بین وقوع جرم و کشف آن را به میزان بیشتری کاهش دهیم.

وی گفت: آذربایجان غربی نخستین استان کشور است که توانسته لوح اهتمام مکنا را در سطح نیروی انتظامی دریافت کند.

انتهای پیام/61001/غ40/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها